Reklama

WorldSSP300: Další ženou je Beatrize Neila Hlavní obrázek k článku: WorldSSP300: Další ženou je Beatrize Neila

S mladými ženami se na startovním roštu WorldSSP300 pro novou sezónu 2019 doslova «roztrhl pytel». Tou další je vítězka španělského «bLUcRU-Challenge» 2018 16-letá Beatrize Neila.

Počet rychlých žen v šampionátu WorldSSP300 se neuvěřitelně rozrostl. Už nejen španělská mistryně světa Ana Carrasco a její krajanka Maria Herrera nebo Steffie Naud z Francie, nýbrž po české jezdkyni Alexandře Pelikánové (GP Project Team - Kawasaki) - Motoforum.cz o tom informoval po pondělní autogramiádě na Šelepce - pojede i další mladá Španělka Beatrize Neila.

Ve své Rookie sezóně se může spolehnout na zkušený tým, neboť MS Racing vyhrál s Marcem Garciou 2017 první historický titul v kubatuře WorldSSP300.

Tehdy se tým jmenoval Halcourier Racing a jeho majitelem je Felix Garrido Rojo, kterého zná Beatrize Neila od počátku své závodní dráhy.

Beatrize Neila už v tomto šampionátu startovala s wild card v sezóně 2018 a v Aragónu byla odmávnuta v cíli na solidním 22. místě ze 40 startujících.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama