Sepang: V kvalifikaci nejrychlejším týmem domácí Yamaha Sepang Hlavní obrázek k článku: Sepang: V kvalifikaci nejrychlejším týmem domácí Yamaha Sepang

Na okruhu Sepang Circuit byly dnes odjety obě dvě Qualifying všech tří jezdeckých skupin. Na čele se nic podstatného nezměnilo, výborně si ale především zásluhou Randyho de Punieta vedl tým ERC Endurance (s Ondřejem Ježkem), který obsadil celkově 7. místo.

V „Hanikově“ týmu byl sice brněnský jezdec hodně rychlý - ve své skupině Rider Red - obsadil 7. místo, ale jeho dva týmoví kolegové byli o poznání pomalejší.

Hvězdná sestava domácího týmu Franco Morbidelli (MotoGP), Michael vd Mark (WSBK) a Hafizh Syahrin (GP Moto2) vyhrála kvalifikaci časem 2:03.907, druhá skončila F.C.C, TSR Honda France (+0,717) a třetí se umístila sestava týmu YART Yamaha (+1,401). Top-5 dokompletoval tým BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM (+1,515) a VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES (+1,673).

The Sepang 8 hours EWC, 2. Qualifying Session Rider Blue

1 Yamaha Sepang Racing MORBIDELLI Franco * Yamaha YZF-R1 EWC 1 2:04.743 6
2 Wójcik Racing Team REA Gino * Yamaha YZF-R1 EWC 2 2:05.072 2 0.329 0.329
3 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * Honda CBR 1000 RR EWC 3 2:05.779 5 1.036 0.707
4 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE GUARNONI Jérémy * Kawasaki ZX 10RR EWC 4 2:05.970 6 1.227 0.191
5 Honda Asia-Dream Racing with SHOWA ZAIDI Muhammad Zaqhwan * Honda CBR 1000 RR EWC 5 2:06.417 3 1.674 0.447
6 YART - YAMAHA PARKES Broc Yamaha YZF-R1 EWC 6 2:06.424 7 1.681 0.007
7 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * Yamaha YZF-R1 EWC 7 2:07.296 2 2.553 0.872
8 BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM MYKHALCHYK Illya * BMW S1000RR EWC 8 2:07.671 2 2.928 0.375
9 BMW Sepang Racing KAMARUZAMAN Azlan * BMW S1000RR EWC 9 2:07.877 6 3.134 0.206
10 No Limits Motor Team SCASSA Luca * Suzuki GSXR-1000 SST 1 2:07.880 4 3.137 0.003
A dále:
13 Team ERC Endurance JEŽEK Ondrej * Ducati Panigale V4R EWC 12 2:08.188 7 3.445 0.053
30 MACO RACING Team STEINMAYR Philipp Yamaha YZF-R1 EWC 20 2:10.521 9 5.778 0.055
44 Extéria KSPCS Racing Team by EKO JUDA Dominik * Suzuki GSXR-1000 SST 15 2:13.086 7 8.343 0.191

The Sepang 8 hours EWC, 2. Qualifying Session Rider Yellow

1 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE NIGON Erwan Kawasaki ZX 10RR EWC 1 2:05.874 8
2 BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM REITERBERGER Markus BMW S1000RR EWC 2 2:06.195 7 0.321 0.321
3 Team ERC Endurance DE PUNIET Randy Ducati Panigale V4R EWC 3 2:06.496 7 0.622 0.301
4 Yamaha Sepang Racing SYAHRIN Hafizh Yamaha YZF-R1 EWC 4 2:06.886 3 1.012 0.390
5 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES MARINO Florian Yamaha YZF-R1 EWC 5 2:07.164 7 1.290 0.278
6 F.C.C. TSR Honda France FORAY Freddy Honda CBR 1000 RR EWC 6 2:07.296 5 1.422 0.132
7 Suzuki Endurance Racing Team MASSON Etienne Suzuki GSXR-1000 EWC 7 2:07.458 7 1.584 0.162
8 Honda Asia-Dream Racing with SHOWA IZDIHAR Andi Farid Honda CBR 1000 RR EWC 8 2:07.666 5 1.792 0.208
9 MOTO AIN MULHAUSER Robin Yamaha YZF-R1 SST 1 2:07.892 3 2.018 0.226
10 TONE RT SYNCEDGE 4413 BMW ATSUMI Kokoro BMW S1000RR SST 2 2:07.916 6 2.042 0.024

The Sepang 8 hours EWC, 2. Qualifying Session Rider Red

1 Yamaha Sepang Racing VAN DER MARK Michael Yamaha YZF-R1 EWC 1 2:05.614 7
2 Honda Asia-Dream Racing with SHOWA CHANTRA Somkiat Honda CBR 1000 RR EWC 2 2:05.725 7 0.111 0.111
3 F.C.C. TSR Honda France DI MEGLIO Mike Honda CBR 1000 RR EWC 3 2:05.821 7 0.207 0.096
4 Team ERC Endurance ROSSI Louis Ducati Panigale V4R EWC 4 2:06.715 6 1.101 0.894
5 YART - YAMAHA CANEPA Niccolò Yamaha YZF-R1 EWC 5 2:06.837 4 1.223 0.122
6 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES SIMEON Xavier Yamaha YZF-R1 EWC 6 2:06.896 2 1.282 0.059
7 MACO RACING Team HANIKA Karel Yamaha YZF-R1 EWC 7 2:07.434 4 1.820 0.538
8 Suzuki Endurance Racing Team BLACK Gregg Suzuki GSXR-1000 EWC 8 2:07.539 2 1.925 0.105
9 TONE RT SYNCEDGE 4413 BMW ISHIZUKA Takeshi BMW S1000RR SST 1 2:07.715 8 2.101 0.176
10 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE CHECA David Kawasaki ZX 10RR EWC 9 2:07.869 4 2.255 0.154
A dále:
29 ENERGIE ENDURANCE 91 PEŠEK Karel Kawasaki ZX 10R SST 10 2:11.792 6 6.178 0.119

The Sepang 8 hours EWC, Overall Qualifying

1 Yamaha Sepang Racing MORBIDELLI Franco * SYAHRIN Hafizh VAN DER MARK Michael Yamaha 1 EWC 2:03.907 2:04.854 2:04.527 2:04.429
2 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * FORAY Freddy DI MEGLIO Mike Honda 2 EWC 2:04.048 2:06.007 2:05.383 2:05.146 0.717
3 YART - YAMAHA PARKES Broc FRITZ Marvin CANEPA Niccolò Yamaha 3 EWC 2:06.297 - 2:05.364 2:05.830 1.401
4 BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM MYKHALCHYK Illya * REITERBERGER Markus FORAY Kenny BMW 4 EWC 2:06.289 2:05.599 - 2:05.944 1.515
5 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * MARINO Florian SIMEON Xavier Yamaha 5 EWC 2:06.436 2:06.083 2:05.788 2:06.102 1.673
6 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE GUARNONI Jérémy * NIGON Erwan CHECA David Kawasaki 6 EWC 2:04.701 2:05.874 2:07.825 2:06.133 1.704
7 Team ERC Endurance JEŽEK Ondrej * DE PUNIET Randy ROSSI Louis Ducati 7 EWC 2:06.889 2:05.854 2:06.138 2:06.293 1.864
8 Wójcik Racing Team REA Gino * BERGMAN Christoffer MAURIN Axel Yamaha 8 EWC 2:05.072 2:05.972 2:08.197 2:06.413 1.984
9 Honda Asia-Dream Racing with SHOWA ZAIDI Muhammad Zaqhwan * IZDIHAR Andi
Farid CHANTRA Somkiat Honda 9 EWC 2:06.417 2:07.666 2:05.725 2:06.602 2.173 10 BMW Sepang Racing KAMARUZAMAN Azlan * NORRODIN Adam DA COSTA Julien BMW 10 EWC 2:06.127 2:06.894 2:07.546 2:06.855 2.426
A dále:
16 MACO RACING Team STEINMAYR Philipp ELLISON James HANIKA Karel Yamaha 14 EWC 2:10.521 2:08.525 2:06.537 2:08.527 4.098
42 ENERGIE ENDURANCE 91 NAPOLI Christian * NAPOLI Federico PEŠEK Karel Kawasaki 14 SST 2:10.473 2:14.590 2:11.538 2:12.200 7.771
47 Extéria KSPCS Racing Team by EKO JUDA Dominik * NOVOSEL Renato KOVÁCS Bálint Suzuki 17 SST 2:13.086 2:14.337 2:11.243 2:12.888 8.459



Login Přihlásit Registrace ›