Reklama

Sepang-Moto2: V pátek nejrychlejším Alex Marquez Hlavní obrázek k článku: Sepang-Moto2: V pátek nejrychlejším Alex Marquez

Rovněž v prostřední kubatuře byly časy v FP2 daleko rychlejší než v FP1 a nejlepším byl v pátek Alex Marquez, druhý skončil Fabio Quartararo a třetím byl Luca Marini. Zatímco lídr Bagnaia obsadil místo čtvrté, tak další kandidát na titul mistra světa Oliveira skončil až sedmý.

V FP1 na mokrém povrchu bylo v Sepangu následující pořadí: Nejrychlejším byl Alex Márquez (Kalex) časem 2:08,352 min, dále se umístili Pasini (+ 0,214 sec), Bagnaia (+ 0,224), Marini (+ 0,315) a Lecuona (+ 0,373). 6. Baldassarri. 7. Gardner. 8. Nagashima. 9. Fernandez. 10. Raffin (+ 0,875). 11. Oliveira. 12. Schrötter (+ 0,952). 13. Quartararo. 14. Lowes. 15. Navarro. 16. Aegerter, + 1,392.

Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix - Sepang International Circuit, Moto2 - FP1/FP2

1 73 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 263.9 2'06.928
2 20 Fabio QUARTARARO FRA MB Conveyors - Speed Up Speed Up 262.7 2'06.958 0.030 / 0.030
3 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 267.2 2'07.089 0.161 / 0.131
4 42 Francesco BAGNAIA ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 263.6 2'07.106 0.178 / 0.017
5 54 Mattia PASINI ITA Italtrans Racing Team Kalex 266.7 2'07.107 0.179 / 0.001
6 22 Sam LOWES GBR Swiss Innovative Investors KTM 260.5 2'07.315 0.387 / 0.208
7 44 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Ajo KTM 262.6 2'07.551 0.623 / 0.236
8 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Pons HP40 Kalex 267.0 2'07.605 0.677 / 0.054
9 87 Remy GARDNER AUS Tech 3 Racing Tech 3 262.0 2'07.644 0.716 / 0.039
10 41 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 263.1 2'07.685 0.757 / 0.041
11 40 Augusto FERNANDEZ SPA Pons HP40 Kalex 264.9 2'07.797 0.869 / 0.112
12 9 Jorge NAVARRO SPA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 263.8 2'07.808 0.880 / 0.011
13 23 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP Kalex 263.7 2'07.819 0.891 / 0.011
14 45 Tetsuta NAGASHIMA JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 264.0 2'07.991 1.063 / 0.172
15 27 Iker LECUONA SPA Swiss Innovative Investors KTM 266.2 2'08.128 1.200 / 0.137
16 16 Joe ROBERTS USA NTS RW Racing GP NTS 258.5 2'08.171 1.243 / 0.043
17 5 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team Kalex 262.5 2'08.237 1.309 / 0.066
18 97 Xavi VIERGE SPA Dynavolt Intact GP Kalex 263.8 2'08.250 1.322 / 0.013
19 2 Jesko RAFFIN SWI SAG Team Kalex 261.1 2'08.632 1.704 / 0.382
20 24 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 260.6 2'08.663 1.735 / 0.031
21 36 Joan MIR SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 262.3 2'08.732 1.804 / 0.069
22 4 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 261.8 2'08.826 1.898 / 0.094
23 66 Niki TUULI FIN Petronas Sprinta Racing Kalex 259.8 2'09.013 2.085 / 0.187
24 57 Edgar PONS SPA MB Conveyors - Speed Up Speed Up 261.5 2'09.120 2.192 / 0.107
25 89 Khairul Idham PAWI MAL IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 264.7 2'09.184 2.256 / 0.064
26 77 Dominique AEGERTER SWI Kiefer Racing KTM 265.4 2'09.507 2.579 / 0.323
27 95 Jules DANILO FRA Nashi Argan SAG Team Kalex 262.7 2'09.538 2.610 / 0.031
28 30 Dimas EKKY PRATAMA INA Tech 3 Racing Tech 3 259.8 2'09.665 2.737 / 0.127
29 32 Isaac VIŇALES SPA Forward Racing Team Suter 258.0 2'10.949 4.021 / 1.284
30 21 Federico FULIGNI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 260.9 2'11.055 4.127 / 0.106
31 18 Xavi CARDELUS AND Marinelli Snipers Team Kalex 262.0 2'12.217 5.289 / 1.162
32 50 Rafid Topan SUCIPTO INA Forward Racing Team Suter 256.9 2'13.167 6.239 / 0.950



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama