News z Puccetti Kawasaki: Haslam dvě wild card, Sofuoglu out Hlavní obrázek k článku: News z Puccetti Kawasaki: Haslam dvě wild card, Sofuoglu out

Pozorným návštěvníkem prvního závodního víkendu BSB na Donington Parku byl také šéf týmu Puccetti Kawasaki Racing Manuel Puccetti. Ten zde měl vyjasnit dvě úlohy, které se týkaly budoucího závodění tohoto italského týmu v WorldSBK- WorldSSP v sezóně 2018.

Britský jezdec Leon Haslam, závodící v BSB za JG Speedfit Kawasaki, pojede za tým Puccetti Kawasaki druhý motocykl Kawasaki ZX-10RR (ten první pilotuje Rookie Toprak Razgatlioglu) v barvách sponzora Elf dva závody s «wild card»: V italské Imole a doma v Donington Parku.

A druhou úlohu zatím ještě Manuel Puccetti nevyřešil: Hledal potencionálního a hlavně kvalitního náhradníka ve startovním poli šampionátu Dickies British Supersport za Kenana Sofuogla. Ten totiž kvůli zranění pánve vynechá oba dva následující závody WorldSSP ve španělském Aragónu a nizozemském Assenu. Puccettimu se velmi líbil především vítěz druhého závodu v Donington Parku Benjamin Currie, závodící v současné době za tým Gearlink Kawasaki.

Motoforum.cz vás samozřejmě bude o všech aktuálních změnách a news informovat.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama