Reklama

43 přihlášených pro 24h Le Mans 2020 Hlavní obrázek k článku: 43 přihlášených pro 24h Le Mans 2020

Celkem 43 týmů se přihlásilo na letošní ročník 24h Le Mans, který se uskuteční ve dnech 29./30. srpna. Pořadatel L’ACO (Automobile Club de l’Ouest) uveřejnil startovní listinu pro třetí kolo Endurance FIM EWC 2019/2020.

Mezi 43 týmy je celkem 18 týmů hlavní kategorie EWC, 24 kubatury Superstock a 1 Experimental. Z trvale přihlášených týmů do šampionátu EWC jich ale 6 chybí: JEG Suzuki, Tecmas BMW, MotoTech, Pitlane Endurance, Hertrampf Racing a AvioBike.

ENTRY LIST 24 HEURES MOTOS 2020

1- Webike SRC Kawasaki France TRICKSTAR – Kawasaki ZX-10RR – Jeremy Guarnoni/Erwan Nigon/David Checa (EWC)

2- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Etienne Masson/Gregg Black/Xavier Simeon (EWC)

3- AM Moto Racing Competition – Kawasaki ZX-10R – Clement Stoll/Alex Sarrabayrouse/Dylan Buisson (Superstock)

4- Tati Team Beaujolais Racing – Kawasaki ZX-10R – Alan Techer/Sebastien Suchet/Julien Enjolras (EWC)

5- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR-R – Josh Hook/Freddy Foray/Mike Di Meglio (EWC)

6- ERC Endurance – Ducati Panigale V4 R – Randy De Puniet/Julien Da Costa/Louis Rossi/Ondrej Jezek (EWC)

7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Karel Hanika/Marvin Fritz/Niccolo Canepa (EWC)

8- Team Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Roman Stamm/Nigel Walraven/Jan Buhn/Jesper Pellijeff (EWC)

14- Maco Racing – Yamaha YZF R1 – Enzo Boulom/James Ellison/Stefan Hill (EWC)

15- Le Mans 2 Roues – Aprilia RSV4 – Nelson Major/Emmanuel Parisse/Marco Boue/Camille Gree (Superstock)

20- Moto Sport Endurance – Yamaha YZF R1 – Jimmy Ollivier/Anthony Simon/Youenn Le Bras (Superstock)

22- Team 202 – Yamaha YZF R1 – Johan Wang Chang/Amandine Creusot/Florent Parret/Antoine Vaubal (Superstock)

24- BMRT 3D Maxxess Nevers – Kawasaki ZX-10R – Anthony Loiseau/Jonathan Hardt/Julien Pilot/Romain Mange (Superstock)

31- British Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Jonathan Railton/John Blackshaw/James Edwards/Mike Booth (EWC)

33- Team 33 Coyote Louit Moto – Kawasaki ZX-10RR – Christian Gamarino/Kevin Manfredi/Luke Hedger (Superstock)

34- JMA Motos Action Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Guillaume Montessuit/Gregory Ortiz/Julien Bonnet (Superstock)

35- TMC 35 – Yamaha YZF R1 – John Ross Billega/Maxime Diard/David Le Bail (Superstock)

36- 3ART Best of Bike – Yamaha YZF R1 – Alex Plancassagne/Mathieu Lagrive/Morgan Berchet (EWC)

37- BMW Motorrad World Endurance Team – BMW S1000RR – Kenny Foray/Ilya Mikhalchik/Markus Reiterberger (EWC)

41- RAC 41 – Honda CBR 1000RR – Guillaume Antiga/Wayne Tessels/Gregory Fastre (Superstock)

44- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Luca Scassa/Christopher Kemmer/Luca Vitali (Superstock)

45- Metiss – Metiss 1000 – Gabriel Pons/Jonathan Goetschy/Jean Eduard Aubry (Experimental)

53- BERTL K Racing Team – BMW S1000RR – Nico Thoni/Patrick Dangl/Lukas Walchutter/Ville Valtonen (EWC)

55- National Motos – Honda CBR 1000RR – Stephane Egea/Kevin Denis (EWC)

56- GERT56 by GS Yuasa – BMW S1000RR – Stefan Kerschbaumber/Lucy Glockner/Pepijn Bijsterbosch/Toni Finsterbusch (Superstock)

57- Mana au Competition / Ligue contre le cancer – Suzuki GSX-R 1000 – Bruno Jouis/Jerome Richard/Margaux Wanham/Camille Lageon (Superstock)

65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehaye/Stefan Strohlein/Benjamin Colliaux (EWC)

66- OG Motorsport by Sarazin – Yamaha YZF R1 – Julien Diguet/Baptiste Guittet (Superstock)

70- Atlantic Racing Team – Honda CBR 1000RR – Samuel Gilles/Jean Francois Wastiaux/Alexandre Colonge (Superstock)

72- Junior Team LMS Suzuki – Suzuki GSX-R 1000 – Martin Renaudin/Guillaume Raymond/Matthieu Thibault/Leo Meunier (Superstock)

73- Team Space Moto – Suzuki GSX-R 1000 – Charles Roche/Christophe Brard (Superstock)

77- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Gino Rea/Axel Maurin/Broc Parkes (EWC)

85- Team Racing 85 – Kawasaki ZX-10R – Corentin Brenon/Julien Gillet/Lilian Madeux/Maxime Huger (Superstock)

87- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Sheridan Morais/Clinton Seller/James Westmoreland/Roberto Tamburini (EWC)

90- Team LRP Poland – BMW S1000RR – Dominik Vincon/Bartlomiej Lewandowski (EWC)

91- Energie Endurance 91 – Kawasaki ZX-10R – Christian Napoli/Federico Napoli/Martin Choy (Superstock)

93- Exteria KSPCS Team by Empora – Suzuki GSX-R 1000 – Dominik Juda/Balint Kovacs (Superstock)

96- Moto Ain – Yamaha YZF R1 – Roberto Rolfo/Robin Mulhauser/Hugo Clere (Superstock)

119- Slider Endurance – Yamaha YZF R1 – Charles Diller/Vincent Houssin/Charles Cortot (Superstock)

121- Falcon Racing Rennes Motos – Yamaha YZF R1 – Olivier Louault/David Chevalier/Arnaud Gicquel/Theo Eisen (Superstock)

212- Dunlop Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Renaud Beurdeley/Arnaud Dejean/Mickael Bedu/Aurelien Chevalier (Superstock)

333- VRD Igol Pierret Experiences – Yamaha YZF R1 – Florian Alt/Florian Marino/Mathieu Gines/Nico Terol (EWC)

777- Wojcik Racing Team 2 – Yamaha YZF R1 – Marek Szkopek/Adrian Pasek/Artur Weilebski (Superstock)



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama