Reklama

Valentino Rossi a skútr Yamaha Aerox 125 LC Hlavní obrázek k článku: Valentino Rossi a skútr Yamaha Aerox 125 LC

Pokud je v týmu Yamahy někdo, kdo dokáže prodat i nemožné, tak je to jednoznačně Valentino Rossi.

Jorge Lorenzo nedávno přiznal v jednom rozhovoru, že Yamaha více preferuje Valentina Rossiho, neboť on je tváří této značky a pokud jim má někdo podpořit prodeje motocyklů, tak značka VR46 je ta pravá.

Valentino Rossi je nejlépe placeným jezdcem v královské třídě MotoGP a zároveň také vydělává nejvíce peněz z reklamy. Má uzavřeno několik kontraktů a peníze ze značky VR46 mnohonásobně přesahují jeho výdělek jako továrního jezdce značky Yamaha.

Japonský výrobce jej velmi často využívá k propagaci svých motocyklů. Velmi snadno si dokážete představit Valeho na některém z jejich superbiků, jako je YZF R1, ovšem nezalekne se ani podpory prodeje „obyčejných“ skútrů. K tomuto kroku ho přesvědčila Yamaha Indonesia a tak jej můžete vidět prohánět se městskou džunglí na skútru Aerox 125 LC.

Reklama na skútr Aerox 125 LC je určena pro jihovýchodní asijský trh a i zde má Valentino obrovskou základnu fanoušků. Valentino není žádným špičkovým hercem a snímek není akčním trhákem a nečekejte ani odvážné scény s prvky kung-fu. Reklama je poklidným snímkem s celkem prozaickým mottem, že člověk je často mnohem více důležitý než stroj. Je to hlavně o osobě, která sedí za řídítky.Login Přihlásit Registrace ›