Reklama

Motosalon v mobilu: všechny informace ve vašem telefonu Hlavní obrázek k článku: Motosalon v mobilu: všechny informace ve vašem telefonu

Jubilejní desátý ročník veletrhu Motosalon přinese nově možnost uložit si informace o motorkách a čtyřkolkách do vašich mobilních zařízení. Vrátit se k nim tak lze i po skončení veletrhu. Pro její použití stačí udělat několik následujících kroků.

1. Stáhněte si appku BVV Trade Fairs
Veletržní aplikace BVV Trade Fairs obsahuje všechny informace, které jsou na veletrhu potřeba. Na jednom místě najdete kompletní seznam vystavovatelů i přehled o aktuálním doprovodném programu. Součástí je mapa hal s rozmístěním jednotlivých expozic. Aplikace umožňuje také přímý nákup vstupenky. Nové rozšíření vám poskytne bližší informace a konkrétních motorkách a čtyřkolkách, z výstavy si tak nemusíte odnést jediný prospekt. Vše najdete uložené ve svém mobilu.

Doporučujeme si aplikaci stáhnout dopředu, abyste zbytečně nečerpali mobilní data. Samotné používání aplikace už datově náročné není.

Aplikace je ke stažení pro systém Android v obchodu Google Play a pro systém iOS v obchodu App Store. Bližší informace najdete také na stránkách www.bvv.cz/app.

Android
1 bvv-app-qr-android
iOS
1 bvv-app-qr-ios

2. Registrujte se
Rychlá a snadná registrace umožní využívat všechny funkce mobilní aplikace naplno.

3. Naskenujte QR kódy u oblíbených motorek a čtyřkolek
Chcete se dozvědět více o vybraných motorkách a čtyřkolkách? Pak stačí naskenovat QR kód, který najdete přímo u daného modelu. Detaily o motorce se vám automaticky uloží do mobilu a vracet se k ní tak můžete i po veletrhu.

4. Využijte nové funkce a výhody
V aplikaci najdete mnoho užitečných informací, včetně technických specifikací. Základní parametry tak budete mít vždy po ruce, snadněji tak porovnáte jednotlivé modely mezi sebou. Aplikace nabídne i možnost vyjádřit zájem o zkušební jízdy.

5. Vyhrajte hodnotné ceny
Kromě užitečných funkcí se dočkáte i velké soutěže. Pokud využijete aplikaci, tak se automaticky dostáváte do slosování o atraktivní ceny od předních vystavujících moto značek.

Veškeré informace o veletrhu naleznete v tomto článku.
Jaké novinky na vás čekají si můžete přečíst zde.
A koho tam můžete potkat se dozvíte na tomto odkazu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama