Reklama

Motosalon 2019 Praha: atraktivní program plný celebrit Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2019 Praha: atraktivní program plný celebrit

Největší motoristická událost je téměř za dveřmi a my už víme, že se můžete těšit nejen na novinky z řad motocyklů, čtyřkolek nebo oblečení, ale budete tu moci vidět okruhové a rallyové závodníky, cestovatele, herce a zpěváky. To vše a mnohem víc nabídne letošní Motosalon v pražských Leťnanech v termínu 28.2.-3.3.2019.

Čtvrteční program plný celebrit
Známí fanoušci moto-výletů, herci Honza Révai a Pavel Liška, herečka Vanda Hybnerová, zpěvačka Helena Zeťová, muzikant Matěj Ruppert, ale také závodnice Ollie Roučková, generál Petr Pavel, freestylista Petr Pilát, cestovatel Jarda Šíma a kaskadér Pepa Sršeň – ti všichni zahájí letošní jubilejní ročník Motosalonu a to ve čtvrtek 28.2. ve 13 hod. V tentýž den kolem 14 hod si nenechte ujít cestovatelskou besedu s Vandráky alias Los Vagabundos, ve které Pavel Liška a Honza Révai přiblíží nevšední zážitky z moto cest napříč Střední Amerikou. V 15:30 na vás čeká další setkání a to i s autogramiádou – na veletrh dorazí Terminátor alias Karlos Vémola, nejvýznamnější osobnost českých bojových sportů. Bude zde společně s playmate Anetou křtít speciál časopisu PLAYBOY DAKAR.

Veškeré potřebné informace o vstupném a veletrhu Motosalon 2019 naleznete na tomto odkazu.

Čtyři dny, pět hal, desítky show a tisíce setkání
Po celé čtyři dny vás čeká pět nabitých výstavních hal. Jaké nejnovější motocykly, čtyřkolky a příslušenství si můžete přečíst v tomto článku. Kromě toho tu můžete potkat další známé osobnosti z branže. Čeká na vás celý tým Rally Dakar z Moto Racing Group. Přijďte pozdravit první Češku, co jela náročné rally, Ollii Roučkovou nebo její kolegy Milana Engela či Tomáše Kubienu. Na stáncích firem najdete další jezdce coby hosty – na stánku Husqwarny to bude např. FMX jezdec Libor Podmola , u KTM potkáte legendy Rally Dakar – slovenské závodníky Štefana Svitka a Ivana Jakeša a zároveň českého freestylového motocyklistu Petra Piláta. Značka Yamaha také chystá lákavý program na své expozici, jde o pásmo autogramiád a rozhovorů s jezdci a nově také ambasadory Yamaha z řad špičkových sportovců a cestovatelů.

Na stánku Journeyman budou kromě klasických čtyřkolek k vidění také speciálně vybavené čtyřkolky pro složky IZS, ať už jde o Policii, hasiče či komunál. Značka Indian bude prezentovat jeden z mála závodních speciálů Indian Scout, který bojuje na plochodrážních oválech v Evropě – unikát zvaný The Shrimp přijedou představit přímo závodníci a konstruktéři z italské dílny Anvil Motociclette. Honda chystá mimo jiné kaskadérskou show na CRF1000L Africa Twin s Mírou Lisým, se kterým v rámci partnerství aktivně spolupracuje. Stejně jako v loňském roce chystá překvapení i BMW a to ve formě limitované edice. Ta bude letos tematicky spojená se známou závodní motoristickou soutěží. No a samozřejmě, jako každý rok se můžete těšit na hlavní doprovodný program veletrhu. Probíhat bude na pódiu v hale 5 i na volných plochách před vstupní halou, kde na vás čeká SHOW ARÉNA s vystoupením kaskadérů a dalšími vychytávkami!

Který bude Motocykl roku 2019?
Po dobu celého měsíce od začátku února až do 1.března do 19 hod můžete hlasovat v anketě Motocykl roku, jejímž vyhlašovatelem je Svaz dovozců automobilů a pořadatelem společnost Veletrhy Brno. Soutěž bude slavnostně vyhodnocena v sobotu 2. března na výstavišti v Praze-Letňanech v 19.30 na společenském večeru MOTOSALONU. Nenechte si ujít Motocykl roku a hlavně i možnost vyhrát šek v hodnotě 100.000 korun!

MOTOSALON v mobilu
Podrobnosti o svých oblíbených motorkách, skútrech a čtyřkolkách si letos poprvé uložíte i do svého mobilu. Stačí mít staženou aplikaci BVV Trade Fairs a pak už jenom naskenovat QR kódy u vybraných modelů. V aplikaci najdete bližší informace o jednotlivých motorkách, včetně technických specifikací. Budete je tak moci snáze porovnávat mezi sebou. Aplikace nabídne i možnost vyjádřit zájem o zkušební jízdy. Pro uživatele je navíc připravena soutěž o hodnotné ceny od vystavujících moto značek. Android
1 bvv-app-qr-android
Apple
1 bvv-app-qr-iosLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama