Reklama

Kdy a jak zazimovat motocykl? Hlavní obrázek k článku: Kdy a jak zazimovat motocykl?

Jistě se přiblížil konec sezóny a za chvíli přijdou první mrazíky, je tedy čas užít si poslední dny na mašině a řádně ji připravit na zimu. Kdy už je na motorku pozdě, a jak jí zazimovat?

Yamaha Tracer 700 2020: v novém stylu Hlavní obrázek k článku: Yamaha Tracer 700 2020: v novém stylu

Tracer 700, který se stal oblíbeným strojem hlavně pro svoji univerzálnost, která mu samozřejmě i s novou generací modelu zůstane a k tomu ještě dostanete zcela novou kapotáž, živější motor, pohodlnější sedlo a vylepšený podvozek.

Piaggio Medley 125 a 150: nový design s většími koly Hlavní obrázek k článku: Piaggio Medley 125 a 150: nový design s většími koly

Piaggio zapracovalo na oblíbeném skútru Medley a do příští sezóny tak budete moci vyjet na motocyklu v novém designu s pohodlným sedlem a velkými koly, s novým motorem i-get ve zdvihovém objemu 125 nebo 150 ccm a na cestu si svítit LED světlometem.

Indian FTR Rally: retro v moderním stylu Hlavní obrázek k článku: Indian FTR Rally: retro v moderním stylu

Novinka amerického výrobce Indian Motorcycle, FTR Rally, dostala autentický retro styl, ke kterému patří hliníková drátěná kola s červeným pruhem, hnědé sedlo, větrný štítek ve stylu rallyových závodů a jedinečná barva Titanium Smoke.

KTM 890 Duke R: pro extrémní zážitky Hlavní obrázek k článku: KTM 890 Duke R: pro extrémní zážitky

KTM po dvou letech posiluje v segmentu střední třídy s jejich novým 890 Duke R, který je oproti svému staršímu a slabšímu bratrovi 790 Duke mnohem ostřejší a je ideální pro ty jezdce, kteří milují extrémní jízdu. Od výrobce dostal větší výkon i točivý moment, méně kilogramů, kvalitnější brzdy a plně nastavitelné odpružení WP Apex.

Harley-Davidson Bronx: americký streetfigher Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson Bronx: americký streetfigher

V Harley-Davidson vyvinuli nový motor Revolution Max, který je srdcem chystané novinky pro příští rok. Bude to streetfighter se sportovními ambicemi, v drsném agresivním designu a s výstižným názvem Bronx.

Honda SH125i 2020: s výkonnějším motorem Hlavní obrázek k článku: Honda SH125i 2020: s výkonnějším motorem

Vylepšit skútr, který už pár let patří mezi oblíbené stroje na světě, nebylo zrovna jednoduché, zejména, když už stávající model má víceméně vše, co běžný uživatel skútrů potřebuje. V Hondě se však nevzdali a tak se můžete těšit na výkonnější motor, upravený vzhled a o polovinu více odkládacího prostoru.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama