Reklama

Nito N4 koncept: elektrická zábava do města Hlavní obrázek k článku: Nito N4 koncept: elektrická zábava do města

Je to něco mezi superbikem, supermotem a flat trackovým speciálem, je to malé, sympatické a doslova láká k nasednutí. Italské DNA Nito N4 rozhodně nezapře, ať už se jedná o design nebo o technické parametry.

Bude mít Honda větší a silnější bobber Rebel 1100? Hlavní obrázek k článku: Bude mít Honda větší a silnější bobber Rebel 1100?

Retro motocykly jsou v poslední době v kurzu a asi nejvíc ty ve stylu „bobber“. Své by o tom mohla říct i japonská Honda, která má ve své nabídce již čtvrtou sezónu model Rebel 500. Poslední dobou se hovoří o tom, že by mohli Japonci představit silnější verzi Rebela 1100.

Test Piaggio MP3 300 HPE Sport a 500 HPE Sport Advanced: rodinný tandem Hlavní obrázek k článku: Test Piaggio MP3 300 HPE Sport a 500 HPE Sport Advanced: rodinný tandem

V nejedné domácnosti jezdí na motocyklu muž i žena a velmi často si hledají stroje, které by k sobě na první pohled patřili, stejně jako jejich majitelé. Už po prvním dnu v sedlech dvou tříkolových skútrů Piaggio MP3 jsme věděli, že je to správná volba. Kamkoliv jsme se vydali, byli jsme nepřehlédnutelnou dvojkou a sklízeli jsme jeden obdivný pohled za druhým.

Moto Guzzi V90 TTR: koncept od Oberdan Bezzi Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi V90 TTR: koncept od Oberdan Bezzi

Tohohle italského designéra mám poslední dobou čím dál tím víc raději. Ačkoliv jeho hlavní obživou je navrhování skútrů, občas si Oberdan Bezzi odskočí ke svému oblíbenému tématu a tím jsou cestovní endura. Co říkáte na jeho další koncept? Za nás palec nahoru.

Norton zachraňuje indické TVS a bývalý šéf Harley-Davidson Hlavní obrázek k článku: Norton zachraňuje indické TVS a bývalý šéf Harley-Davidson

Zdá se, že se anglické značce Norton znovu blýská na lepší časy. Auditorská společnost BDO International usilovně vyjednávala o možném prodeji a po dlouhé rozvaze se rozhodli pro indickou firmu TVS Motor Company. Ti neváhali a oslovili bývalého generálního ředitele Harley Davidson, Johna Russella, který tak stane v čele Nortonu a pokusí se o jeho záchranu.

MOTO Test Camp: 9 motocyklových značek a 50 testovacích strojů Hlavní obrázek k článku: MOTO Test Camp: 9 motocyklových značek a 50 testovacích strojů

Ojedinělá akce společného testování motocyklů je určena hlavně těm, kteří si chtějí nový stroj vybrat a současně vyzkoušet v praxi. Prvních společných demo dnů se účastní devět značek a budou se konat v termínu 6.–7.června 2020 v Protivanově.

Vyrus Alyen 988: nadpozemský design Hlavní obrázek k článku: Vyrus Alyen 988: nadpozemský design

Italské sportovní motocykly, bez ohledu na značku, mají odjakživa nadčasový design. To platí i o značce Vyrus, ovšem s jejich novinkou Alyen se posunuli ještě někam dál a to nejen po stránce designu, ale také po té technické. A nikoho z nás ani nepřekvapí, že nadpozemská je také cenovka tohoto motocyklu.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama