Reklama

Top 5 motocyklů sezóny 2019 pro začátečníky Hlavní obrázek k článku: Top 5 motocyklů sezóny 2019 pro začátečníky

Před touto otázkou stojí nejeden začínající motorkář, jaký motocykl si mám pořídit a aby mi nezruinoval moji peněženku. My se vám pokusíme výběr trošku usnadnit a vybrali jsme vám pět strojů, které by pro vás jako začínající jezdce mohli být vhodným motocyklem.

Harley-Davidson představuje nové modely a technologie 2020 Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson představuje nové modely a technologie 2020

Nové modely a nové technologie, to přináší bohatá nabídka motocyklů Harley-Davidson pro rok 2020. Tu obohatí Low Rider S s jeho agresivním stylem a dokonalými jízdními vlastnostmi, mezi další nové stroje Harley-Davidson na trhu bude patřit také elektrický LiveWire a nový tříkolový motocykl CVO Tri Glide.

Piaggio MP3: novinky 300 hpe LT a 500 hpe Sport Advanced LT se zpátečkou Hlavní obrázek k článku: Piaggio MP3: novinky 300 hpe LT a 500 hpe Sport Advanced LT se zpátečkou

Modelová řada tříkolového skútru MP3 se rozšiřuje o dvě nové atraktivní verze, MP3 500 hpe Sport Advanced LT, který jako první skútr na světe usnadňuje parkování díky zpátečce. A úplně nový model MP3 300 hpe LT - lehčí, dynamičtější a cenově dostupnější. Ta prosazuje efektivní řešení městské mobility, koncipované i pro držitele řidičského oprávnění skupiny B.

Swank Rally 700 od Deus Hlavní obrázek k článku: Swank Rally 700 od Deus

Terénní motocykl Swank Rally 700 je dílem známé volnomyšlenkářské customerské dílny Deus. Podařilo se jim postavit emocemi nabité enduro, které řádně otestovali na Rally of Sardinia.

Test Harley-Davidson Livewire: první dojmy Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Livewire: první dojmy

Na elektrická kola či skútry jsme si už tak nějak zvykli, ale Harley-Davidson na baterky, tak to tu ještě nebylo. Jako jediný Čech si Filip Tichý z Motodeníku vyzkoušel první sériový kus v jeho domovině a my máme jeho svolení ke zveřejnění testu.

Aprilia: What the Fun ride 21.9.2019 Hlavní obrázek k článku: Aprilia: What the Fun ride 21.9.2019

Firma Faber Moto s.r.o. si připravilo pro majitele a fanoušky značky Aprilia první ročník What the Fun ride, který se bude konat 21.9.2019 v Týništi nad Orlicí. Nejde o klasický sraz, ale také o příležitost setkat se se zástupci značky Aprilia. Budete mít možnost využít testovacích jízd s vybranými stroji této italské značky a také se společně projet na organizované vyjížďce.

Test Honda Super Cub C125: japonská legenda Hlavní obrázek k článku: Test Honda Super Cub C125: japonská legenda

Honda Super Cub C125 je jedinečný motocykl a když si jej zamilujete na první pohled, budete jej chtít mít doma v garáži. U téhle stylovky zamilovanost hraje hlavní roli, je totiž osobitá, unikátní a také zábavná. Je to zkrátka japonská legenda se vším všudy.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›