Harley-Davidson startuje sezónu se slevou až 25 700 Kč Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson startuje sezónu se slevou až 25 700 Kč

Splňte si sen o motocyklu Harley-Davidson, odstartuje novou sezónu v tom nelepším stylu a ještě k tomu získejte zajímavý bonus.

Ducati Tour 2019 a Ducati Den v Mostě 12.6. Hlavní obrázek k článku: Ducati Tour 2019 a Ducati Den v Mostě 12.6.

Jubilejní 10. ročník seriálu testovacích dnů Ducati bude probíhat od konce dubna do začátku června vždy v sobotu. Na každé zastávce bude minimálně deset testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale.

Honda Neo Sports Café Week 2019: přijďte vyzkoušet nové modely Hlavní obrázek k článku: Honda Neo Sports Café Week 2019: přijďte vyzkoušet nové modely

Líbí se vám nová modelová řada nekapotovaných motocyklů Honda s označením CB? Rádi byste se na nich svezli? No proč ne, je tu pro vás připravená akce, kde si je budete všechny moci vyzkoušet.

Čechie-Böhmerland: znovuzrození prvorepublikové značky Hlavní obrázek k článku: Čechie-Böhmerland: znovuzrození prvorepublikové značky

Původně to byla jen touha, možná i trochu vlastenectví, mít doma unikátní historický motocykl značky Čechie-Böhmerland. Pak se však v hlavě jeho majitele, pana Petera Knoblocha zrodil nápad, že by se mohl pokusit o jeho znovuzrození a postavit si svůj vlastní stroj.

Zero SR/F: cestovní elektromotocykl Hlavní obrázek k článku: Zero SR/F: cestovní elektromotocykl

Před pár dny představila americká firma Zero Motorcycles nový elektromotocykl Zero SR/F s dojezdem až 260 kilometrů na plně nabitou baterii. Nabízí vám výkon 111 koní a maximální kroutící moment 190 Nm.

Harley-Davidson má v nabídce elektromotocykly pro děti Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson má v nabídce elektromotocykly pro děti

Americký výrobce vstupuje do nové kategorie motocyklů určených pro děti. Své zákazníky si chce vychovávat téměř od prvních jejich kroků. Do své nabídky zařadila dva modely EDRIVE 12 a EDRIVE 16.

Seat Minimó: koncept městské čtyřkolky Hlavní obrázek k článku: Seat Minimó: koncept městské čtyřkolky

Takhle se podle Seatu jednou bude jezdit ve městech. Minimó je novým koncepčním vozem španělské stáje, je kombinací motocyklu s elektrickým autem, tedy vlastně kombinací jejich nejlepších vlastností, komfort, bezpečná jízda, malá půdorysná plocha a čistý provoz.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama