Reklama

KTM 690 Enduro R a SMC R 2019: enduro a supermoto Hlavní obrázek k článku: KTM 690 Enduro R a SMC R 2019: enduro a supermoto

Jestli můžeme říct o některém z motorů, že je jedním ze stavebních kamenů rakouské KTM, tak je to rozhodně jednoválec LC4 o zdvihovém objemu 690 ccm. Jsme rádi, že v nabídce zůstává. Nově bude pohánět dvě novinky Enduro R a supermoto SMC R.

BMW S 1000 RR 2019: lehčí a ostřejší Hlavní obrázek k článku: BMW S 1000 RR 2019: lehčí a ostřejší

Motocykl, který ovlivnil život nejednoho vyznavače okruhového ježdění se dočkal patřičných změn. Tyhle změny jsou však natolik zásadní, že klidně můžeme říct, že je to další generace S 1000 RR.

Kawasaki W800 Street a Cafe: retro model je zpět Hlavní obrázek k článku: Kawasaki W800 Street a Cafe: retro model je zpět

Když přišla nová emisní norma Euro 4, byla Kawasaki jedním z prvních výrobců, kteří do světa hlásali, jak musí kvůli přísným podmínkám ukončit výrobu jejich oblíbeného retro modelu W800. Jak je vidět, zas tak žhavé to není. Nová generace tu bude již brzy.

MV Agusta Dragster 800 RR America: limitovaná edice Hlavní obrázek k článku: MV Agusta Dragster 800 RR America: limitovaná edice

Jméno America nedostala limitovaná edice Dragsteru 800 RR jen tak. Je to nejen historicky významná země pro značku MV Agusta, ale zároveň je to pocta motocyklu S America 750.

Husqvarna EE5: kroska pro děti Hlavní obrázek k článku: Husqvarna EE5: kroska pro děti

Pokukují vaše děti po nějakém motocyklu, když to vidí u vás v garáži, ale vy máte obavy, že nezvládnou práci se spojkou a řadičkou? No tak proč nejít do elektrické? Husqvarna jednu takovou před pár dny představila.

Honda CBR 650 R 2019: malý Fireblade Hlavní obrázek k článku: Honda CBR 650 R 2019: malý Fireblade

Už na první pohled na novinku CBR650R je vám jasné, kdo tomuto střednímu modelu stál vzorem. Křivky a DNA Firebladu se tu jednoznačně nezapřou. Tenhle sportovní model si budete moci pořídit i v 35 kW verzi.

Intermot 2018: motocyklové novinky Hlavní obrázek k článku: Intermot 2018: motocyklové novinky

Podzimní motocyklový veletrh v Kolíně nad Rýnem přinesl mnoho zajímavých novinek. My vám přinášíme jejich přehled, který budeme postupně doplňovat.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama