BMW R nineT /5: speciální model k 50. výročí Hlavní obrázek k článku: BMW R nineT /5: speciální model k 50. výročí

Klasický, autentický, originální a vzduchem chlazený. To jsou hlavní vlastnosti modelů nineT. Nový R nineT /5 představuje další přírůstek do úspěšného světa motocyklů BMW Motorrad Heritage, tentokrát se zvláštními historickými kořeny. Model je oslavou 50. výročí legendární série /5 a současně spuštění výroby v berlínském závodě BMW Motorrad ve Spandau před 50 lety.

LEGO Creator Expert představuje stavebnici Harley-Davidson Fat Boy Hlavní obrázek k článku: LEGO Creator Expert představuje stavebnici Harley-Davidson Fat Boy

Světoznámé kostičky LEGO nejsou již jen záležitostí malých dětí, pro ty větší, včetně dospěláků jsou tu sady Creator Expert. V polovině prázdnin přichází na celosvětový trh s legendárním modelem Fat Boy od amerických Harley-Davidson.

Pozvánka na 20. výroční sraz motocyklů Honda Goldwing Hlavní obrázek k článku: Pozvánka na 20. výroční sraz motocyklů Honda Goldwing

Již po dvacáté se v České republice sjedou motocykly Honda Goldwing z celé Evropy. Ve dnech 18.-21.7.2019 bude probíhat tradiční sraz, tentokrát se sletí v areálu Kramářova zámku v městečku Vysoké nad Jizerou.

Dainese Smart Jacket: airbagová vesta Hlavní obrázek k článku: Dainese Smart Jacket: airbagová vesta

Italská značka před pár dny představila svoji novinku Smart Jacket, která by se velmi rychle mohla stát jedním z nejprodávanějších ochranných doplňků pro motorkáře. Nabízí se jak v pánském, tak v dámském střihu a můžete ji vozit jen tak samotnou na tričku, nebo pod bundou.

Ducati potvrdila nový model Streetfighter V4 Hlavní obrázek k článku: Ducati potvrdila nový model Streetfighter V4

Již tento víkend Ducati poprvé představí světu nový prototyp modelu Streetfighter s motorem V4 a to na slavném závodu Pikes Peak v americkém Coloradu. Oficiálně by se měl dostat do prodeje již na jaře příštího roku.

Test KTM 790 Adventure a Adventure R: vzhůru za dobrodružstvím Hlavní obrázek k článku: Test KTM 790 Adventure a Adventure R: vzhůru za dobrodružstvím

V KTM vypustili do světa cestovní enduro, které má zábavný živelný motor s hladkým chodem, úzké štíhlé tvary s vynikající obratností, přesným vedením a s výborným odpružením. Já jsem se do něj během prvního testu absolutně zamilovala, je totiž přesně tím strojem, který jsem si už dávno vysnila.

Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem Hlavní obrázek k článku: Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem

K testu V9 Bobber Sport od Moto Guzzi jsem si tentokrát přizval svého kamaráda, který o pořízení motocyklu tohoto typu přemýšlí. Jeho test i celkový pohled na Bobbera je vtipně podaný, že jsme vás o něj zkrátka nemohli připravit.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama