Reklama

Test Ducati Multistrada 1260 S: až na kraj světa Hlavní obrázek k článku: Test Ducati Multistrada 1260 S: až na kraj světa

Štíhlejší proporce, ale stále jedinečný design, který se snad ani nemůže okoukat, to je nová Multistrada 1260. Pokud si k tomu ještě přidáte vynikající jízdní vlastnosti, máte tu špičkové cestovní enduro, se kterým projedete celý svět křížem krážem a nikdy nebudete mít dost.

Herald Brute 500: koncept street-trackeru Hlavní obrázek k článku: Herald Brute 500: koncept street-trackeru

Malá anglická firma Herold sídlící v hrabství Cambridgeshire představila svůj koncept motocyklu ve stylu oblíbených strojů z kategorie street-tracker. Brute 500 je jejich prvním modelem, který navrhli a postavili přímo v Anglii.

Tip na dárek: Vstupenka na Motosalon 2019 Hlavní obrázek k článku: Tip na dárek: Vstupenka na Motosalon 2019

Jubilejní desátý ročník motocyklového veletrhu Motosalon se po dvou letech vrací do výstavního areálu PVA EXPO Praha. Pořádat se bude v termínu od 28.2. do 3.3.2019.

Veitis eV-Twin: dvouválcový bobber na elektriku Hlavní obrázek k článku: Veitis eV-Twin: dvouválcový bobber na elektriku

Nezbláznili jsme se, to spíš bychom mohli tvrdit o jachtaři Stevu Smithovi, který z originálu motocyklu BSA Bantam z roku 1953 vyndal původní agregát a místo něj použil elektromotor. No a ještě bláznivější je cena za tenhle „skútr“, 40 tisíc liber, což je zhruba 1,2 milionu korun.

Test Harley-Davidson Street Bob: s rukama ve větru Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Street Bob: s rukama ve větru

Jen tak si brouzdat krajinou s rukama ve větru, pod sebou mít syrový nevyšperkovaný stroj, s velkým drátěným kolem vpředu, poháněný silným motorem, který když budete chtít, umí za to pěkně vzít. Moderní, ale přesto stále svůj, to je Street Bob.

Yamaha XMAX Iron Max: speciální edice Hlavní obrázek k článku: Yamaha XMAX Iron Max: speciální edice

Pouhý rok po úspěšném uvedení nové řady XMAX společnost Yamaha představuje novou edici XMAX IRON MAX s ještě bohatší výbavou. Nová speciální edice s modely kubatury 400, 300 a 125 je určena zákazníkům, kteří požadují praktičnost a dynamiku, samozřejmostí je špičkové provedení a osobitý stylový vzhled.

BMW Motorrad Berlín: návštěva továrny snů Hlavní obrázek k článku: BMW Motorrad Berlín: návštěva továrny snů

V berlínské čtvrti Spandau na ploše 220 tisíc metrů čtverečních se nachází jedna z nejstarších továren společnosti BMW Group. Motocykly se tu kompletně vyrábí od roku 1969 a každý den tu z výrobní linky sjede 800 nových strojů, kde celou jednu třetinu tvoří cestovní endura R1200 GS. Jaké to je vidět na vlastní oči, jak vzniká motocykl?

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama