Test MBW Kevlar Jeans Mark: pánské džíny Hlavní obrázek k článku: Test MBW Kevlar Jeans Mark: pánské džíny

Letošní sezóna byla náramně povedená a musím se přiznat, že jsem byl rád za testovací džíny Kevlar Jeans Mark od firmy MBW s.r.o. Nejen, že jsem v nich snadno přežil horké letní dny, ale klidně jsem s nimi mohl vyrazit i do práce. Mají zajímavý design a jsou velmi pohodlné.

MV Agusta F4 Claudio: pocta Castiglionimu Hlavní obrázek k článku: MV Agusta F4 Claudio: pocta Castiglionimu

Komu jinému by měla být věnována poslední edice supersportu F4 než bývalému majiteli značky MV Agusta, Claudiu Castiglionimu? A nutno dodat, že je to naprosto dokonalý a vyšperkovaný stroj.

Kymco New People S 125i ABS: s horním kufrem zdarma Hlavní obrázek k článku: Kymco New People S 125i ABS: s horním kufrem zdarma

Kymco uvedlo na trh další skútr, který můžete řídit i když jste pouze držiteli řidičského oprávnění skupiny B. New People S125i ABS má nejen úsporný motor, ale také vysoký plexi štít, kompletní LED osvětlení a v ceně motocyklu je překvapivě i horní kufr.

Triumph Street Scrambler 2019: dobrodružný Angličan Hlavní obrázek k článku: Triumph Street Scrambler 2019: dobrodružný Angličan

Triumph opět vytáhl z rukávu jeden hodně povedený trumf a to v podání novinky Street Scrambler 2019. Kromě toho, že je poháněný výkonnějším motorem, vybavený lepšími Brzdami, tak také velmi dobře vypadá. Klidně můžeme říct, že vypadá skvěle!

Kawasaki Ninja ZX-6R 2019: silniční supersport Hlavní obrázek k článku: Kawasaki Ninja ZX-6R 2019: silniční supersport

Litrové supersporty tak nějak odsouvají slabší stroje do pozadí a přitom právě s nimi, je mnohdy více zábavy než s těmi silnějšími. Potřebujete víc citu, víc se spojit s motocyklem, možná ani tolik netoužíte po okruhovém ježdění, ale spíš si vychutnávat jízdu po silnici a pro ty z vás, kdo to tak mají, Kawasaki znovuzrodila legendární 636ku.

Ducati Multistrada 1260 Enduro: zábava mimo silnice Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada 1260 Enduro: zábava mimo silnice

Tak trochu očekávané, ale stejně příjemně překvapivé je oficiální představení verze Enduro u loňské novinky Multistrada 1260. Zapracovalo se tu hlavně na elektronickém podvozku Skyhook, ale sympatie si získaly i dvě barevná provedení.

Intermot 2018: motocyklové novinky Hlavní obrázek k článku: Intermot 2018: motocyklové novinky

Podzimní motocyklový veletrh v Kolíně nad Rýnem přinesl mnoho zajímavých novinek. My vám přinášíme jejich přehled, který budeme postupně doplňovat.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama