Reklama

F.B. Mondial HPS 300i ABS: nezávislý Hipster Hlavní obrázek k článku: F.B. Mondial HPS 300i ABS: nezávislý Hipster

Italská značka F.B. Mondial představila zajímavý stroj s označením HPS 300i, což je vlastně zkratka pro slovo Hipster. Motocykl o zdvihovém objemu 249 ccm doplní v nabídce firmy svého slabšího sourozence.

Motosalon 2018 Brno: info, program a vstupné Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2018 Brno: info, program a vstupné

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení bude opět hostit brněnské výstaviště od 8.3. do 11.3. 2018. Přinášíme vám veškeré potřebné informace, aby pro vás byla jeho návštěva co nejsnadnější, bez komplikací a vy jste si tak mohli užít veletrh na plný plyn.

Čtyřkolka HECHT: tichý provoz na akumulátory Hlavní obrázek k článku: Čtyřkolka HECHT: tichý provoz na akumulátory

Čtyřkolka HECHT je jako stvořená pro zábavu. Zásadní výhodou akumulátorové čtyřkolky je naprosto tichý provoz bez emisí a používat ji tedy lze i v místech, kde by hluk, nebo zápach zplodin mohl obtěžovat okolí.

Vectrix VX-1: elektrický skútr Hlavní obrázek k článku: Vectrix VX-1: elektrický skútr

Vysoce výkonný elektrický skútr Vectrix VX-1 má výkon srovnatelný s běžnými benzínovými maxiskútry. Nabízí vám výbušnou dynamičnost, nízkou hlučnost, nulové emise, nízké provozní náklady a minimální údržbu, odpadá vám totiž nutnost výměny oleje a filtrů.

Test Piaggio MP3 500ie LT Sport ABS/ASR: stabilita nade vše Hlavní obrázek k článku: Test Piaggio MP3 500ie LT Sport ABS/ASR: stabilita nade vše

Tříkolový skútr MP3 500ie LT Sport italské firmy Piaggio, je to nejlepší, co vám může tento výrobce nabídnout. Vzali jsme si na test robustního elegána ve slušivé tmavě zelené barvě Verde. Už teď vám můžeme prozradit, že to byl jeden z nejzábavnějších testů skútru, co jsme kdy měli možnost otestovat.

Veletrh Motocykl 2018 Praha Holešovice: info, vstupné a program Hlavní obrázek k článku: Veletrh Motocykl 2018 Praha Holešovice: info, vstupné a program

Již 22. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství se bude konat 1. - 4. 3. 2018 na výstavišti v Praze Holešovicích.

Motocykl roku 2018: hlasujte pro vašeho favorita Hlavní obrázek k článku: Motocykl roku 2018: hlasujte pro vašeho favorita

Již dvacátý druhý ročník ankety Motocykl roku byl odstartován a v něm soutěží o titul 38 strojů v šesti kategoriích. Rovněž tento rok je anketa přímo propojena s mezinárodním motocyklovým veletrhem Motosalon.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama