Reklama

18. Pilníkovo pozdní odpoledne 15. června 2024: FMX, BMX a show Martina Šonky

Tradiční letní open-air akce jednoho z našich nejlepších FMX jezdců, Petra „Pilníka“ Piláta s názvem Pilníkovo pozdní odpoledne se bude konat 15. června v Čerčanech a všichni velcí i malí fandové adrenalinu, motorek, FMX a zábavy se už nyní mohou těšit na bohatý program.

Osmnáctý ročník Pilníkova pozdního odpoledne se uskuteční v sobotu 15. června od 14 hodin v areálu ŽPSV v Čerčanech. Již zavedená letní open-air akce v duchu FMX, motorek a adrenalinu nabídne dokonalou podívanou plnou emocí a neopakovatelné atmosféry a potěší všechny velké i malé příznivce jedinečné show a zábavy. Těšit se mohou na FMX závody i exhibice v čele s Petrem „Pilníkem“ Pilátem, ale i se zahraničními jezdci jako jsou uznávaní Brice Izzo, Davide Rossi a další. V rámci FMX exhibic se představí také největší talenti z FMX Academy Petra Piláta, kteří předvedou skoky a triky, za které by se nemusel stydět ani zkušený freestyle motokrosový závodník.

1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (5)1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (7)1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (8)

Řada přijde i na kola a exhibice v BMX, v čele s hvězdami jako je Vilibald Vítek, Zdenda Pešek, Jakub Meloun nebo Ondřej Šléz. BMX exhibice budou rovněž plné skoků a triků, jezdci budou létat vzduchem a chybět nebudou ani back flipy nebo dokonce double back flipy. Jedinečnou podívanou ještě umocní parkur a umění Jaye Foxe. Vrcholem celého odpoledne pak bude náš nejúspěšnější akrobatický pilot Martin Šonka, který zaletí diváky pozdravit přímo nad Čerčanský areál a u toho předvede pár vrutů, výkrut a volných pádů přímo nad hlavami návštěvníků.

Pilníkovo pozdní odpoledne odstartuje v sobotu 15. června ve 14 hodin a na programu má nabité čtyři hodiny plné adrenalinu a zábavy. Na své si navíc ve velké míře přijdou i děti, pro které je připraven například skákací hrad, malování na obličej, řada workshopů a soutěží, z nichž žádný dětský účastník neodejde bez ceny. Do 15 let mají navíc děti vstup zcela zdarma!

1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (3)1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (4)1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (6)

Vstupenky k dostání v předprodejní síti Ticketportal nebo na tomto odkazu.

Cena v předprodeji: 299 Kč
Cena na místě: 399 Kč
Děti do 15 let ZDARMA
Senioři nad 70 let ZDRAMA

Více informací zjistíte na stránkách www.petrpilat.cz.

1 Pilnikovo pozdni odpoledne 2024 (1)

Zdroj: TZ Petr PilátLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama