Reklama

MS Endurance: 33 let Suzuki

Kola okruhových klání se roztáčí na plné obrátky a nesmíme zapomenout ani na atraktivní vytrvalostní závody. Suzuki je jednou ze stálic těchto náročných motocyklových podniků.

Je to neuvěřitelné, ale Suzuki už 33 let pravidelně obsazuje startovní místa na mezinárodních závodech mistrovství světa Endurance. Vytrvalostní závody kladou na jezdce i na techniku velké nároky a mezi důležité faktory patří i sehraný a kvalitní tým. Suzuki Endurace Racing Team (SERT) patří již mezi jasnou špičku v tomto závodním odvětví, ale i tak nebylo vždy jednoduché dosáhnout úspěchu.

U příležitosti tohoto zajímavého výročí Suzuki zveřejnila ve fotogalerii celou kompletní řadu svých závodních strojů, které se postupně zapojily do boje o mistrovský titul Endurance. Byly to právě tři zásadní modely 1000 GS, GSX-R750 a GSX-R1000 kterým tým SERT vděčí za svá vítězství. Pokochejte se pohledem na zajímavou historii a vývoj závodních strojů Suzuki od roku 1980 až po současnost. Pokud máte zkoumavé oko, tak vám jistě neukniknou nejen designové změny, ale odhalíte i postupný konstrukční vývoj rok od roku kupředu.

Úvodní kolo seriálu MS Endurance odstartuje na francouzském okruhu Magny-Cours 14.dubna legendárním závodem Bol d'Or 24 hodin. Suzuki a její tým SERT samozřejmě nebudou chybět.

Suzuki endurance (1)Suzuki endurance (2)Suzuki endurance (3)Suzuki endurance (4)Suzuki endurance (5)Suzuki endurance (6)Suzuki endurance (7)Suzuki endurance (8)Suzuki endurance (9)Suzuki endurance (10)Suzuki endurance (11)Suzuki endurance (12)Suzuki endurance (13)Suzuki endurance (14)Suzuki endurance (15)Suzuki endurance (16)Suzuki endurance (17)Suzuki endurance (18)Suzuki endurance (19)Suzuki endurance (20)Suzuki endurance (21)Suzuki endurance (22)Suzuki endurance (23)Suzuki endurance (24)Suzuki endurance (25)Suzuki endurance (26)Suzuki endurance (27)Suzuki endurance (28)Suzuki endurance (29)Suzuki endurance (30)Suzuki endurance (31)Suzuki endurance (32)Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama