Reklama

Ducati Den na okruhu v Mostě: 8. června 2022

Tradiční setkání sportovních i cestovních motocyklů na autodromu v Mostě se letos uskuteční ve středu 8. června 2022. Od 9 do 18 hodin se budete moci projet na vlastním stroji po okruhu a ve volném čase otestovat i některou z novinek italské stáje.

Letos se bohužel nepodařilo zajistit předváděcí motocykly k okruhovému testování, budete tedy mít více prostoru pro jízdy na vlastních strojích. Jedna jízda trvá 15 + 5 minut. Kapacita trati je 25 jezdců. Vybrané jízdy v celou hodinu budou určeny rychlým jezdcům (čas na kolo v Mostě pod 2:05 min). Prosíme, nepište se do rychlých jízd, pokud nesplňujete tento čas a naopak - pokud jste rychlí, nehlaste se do nerozlišených jízd. Lépe se svezete a ježdění bude pro všechny bezpečnější.

1 2020 Ducati Panigale V4R1 2020 Ducati Panigale V4 (1)1 2020 Ducati Panigale V4 (20)

Pro majitele strojů Ducati je zřízena Online rezervace. K rezervaci jízd budete potřebovat VIN vaší Ducati. Jedna jízda v předprodeji stojí pro DUCATI 550,- Kč. Předem si můžete rezervovat maximálně 4 jízdy. Po rezervaci nezapomeňte neprodleně uhradit poplatek za jízdy na základě potvrzujícího e-mailu, který vám přijde. Uhrazený poplatek za jízdu je nevratný! Za jednu jízdu na místě zaplatíte 600,- Kč.

Majitelé strojů jiných značek budou na místě doobsazovat volná místa. Rezervace předem není možná. Poplatek za jízdu pro jiné značky bude 1.000 Kč.

Upozorňujeme, že na mosteckém okruhu platí hlukový limit 102dB. Zároveň u nehomologovaných výfuků jsou vyžadovány ucpávky. Účastníci se zavazují řídit se pokyny pořadatele. Před jízdou na okruhu musí každý odevzdat podepsané prohlášení jezdce.

Zdroj: Ducati CzechLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama