Komentáře k článku Moto2 vyhrál premiérově Lopez, 21. Salač zpět na článek →

 • Nepřihlášený Juwil Pondělí 11.března, 14:31

  To je divné, že v komentáři k závodu se Filip vůbec nezmiňuje o bolestích operované ruky během závodu, ty zmínil jako příčinu neúspěchu v nedělních sportovních novinách NOVY.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Ten co ví Pondělí 11.března, 15:36

  Něco jiného je, co je «pravda» a co se jako «pravda» uvádí oficiálně a co se smí zveřejnit. Nova je pouze v ČR, zatímco of. TZ je v angličtině a tedy použitelná všude: "Starting 19th on the grid, Filip started steadily and had gained a place by lap three. But like his team-mate, the Czech rider soon began to struggle with a lack of grip. The 22-year old fought on until the final laps, and picked up 21st in his first race for the team. Filip is sure the experience gained over the weekend will stand him in good stead for races coming up. “I was struggling a lot with the tyres in the last laps” “It wasn’t the best start of the season for us. That was one of the most difficult races of my career because I was struggling a lot with the tyres in the last laps. They were difficult to manage and there was no grip. We have to keep working and find the experience with the tyres. It wasn’t easy here this weekend but the season is long and not all is lost. I want to say thanks to the team. They worked so hard all weekend and I’m already thinking about making amends at the next race in Portugal.”

  Reagovat
 • Nepřihlášený Juwil Pondělí 11.března, 23:13

  Pro toho co ví: Můžete text alespoň ve stručnosti přeložit do češtiny? Ne všichni fandi motorek ovládají angličtinu. Předem děkuji.

  Reagovat
 • Nepřihlášený já Úterý 12.března, 09:29

  "Filip odstartoval z 19. místa na startovním roštu, postupně se rozjížděl a do třetího kola získal jedno místo. Stejně jako jeho týmový kolega se však český jezdec brzy začal potýkat s nedostatkem přilnavosti. Dvaadvacetiletý jezdec bojoval až do posledních kol a ve svém prvním závodě za tým obsadil 21. místo. Filip si je jistý, že zkušenosti získané během víkendu se mu budou hodit v nadcházejících závodech. "V posledních kolech jsem hodně bojoval s pneumatikami." "Nebyl to pro nás nejlepší začátek sezony. Byl to jeden z nejtěžších závodů mé kariéry, protože jsem v posledních kolech hodně bojoval s pneumatikami. Bylo těžké je ovládat a neměly žádnou přilnavost. Musíme dál pracovat a najít zkušenosti s pneumatikami. Tento víkend to tady nebylo snadné, ale sezona je dlouhá a není vše ztraceno. Chci poděkovat celému týmu. Celý víkend tvrdě pracovali a já už teď myslím na nápravu v příštím závodě v Portugalsku."

  Reagovat
 • Nepřihlášený Juwil Úterý 12.března, 21:37

  Díky za překlad, jistě si text rádi přečtou i další zájemci z řad dříve narozených, ke kterým patřím i já.

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama