GP Japonska začne až v pátek odpoledne
- Publikovno: 28.6.2022
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Po dvouleté přestávce zaviněné pandemií Corona se MS-MotoGP pojede letos opět v japonském Motegi: Grand Prix Japonska má termín od 23. do 25. září, tedy týden po závodě GP Aragónu.
Aby se předešlo logistickým problémům, které se vyskytly při Grand Prix Argentiny a které by se kvůli válce na Ukrajině mohly opakovat (hodně těsný časový prostor) - začne letošní Grand Prix Japonska až v pátek odpoledne.
Bude to první trénink Moto3 od 13.15 hodin, následovat bude Moto2 od 14.10 hod. a na 75 minut prodloužený první trénink MotoGP od 15.05 hod. Pro tabulku kombinovaných časů budou použity dosažené časy z pátečního FP1 a sobotního FP2.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 28.6.2022
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- včera - Pedro Acosta je prezentován jako nástupce Pecco Bagnaii
- včera - Pecco Bagnaia a Ducati se po sezóně 2026 rozejdou.
- včera - Dutch TT: Časový plán závodního víkendu v Assenu
- 23.6. - Marc Marquez prodloužil smlouvu s Ducati o 2 roky
- 23.6. - Euro Moto míří do Mostu. Domácí fanoušci budou držet palce Štěpánu Zudovi i dalším českým jezdcům
- 22.6. - Test Pirelli v Brně
Další z rubriky
- včera - Pedro Acosta je prezentován jako nástupce Pecco Bagnaii
- včera - Pecco Bagnaia a Ducati se po sezóně 2026 rozejdou.
- včera - Dutch TT: Časový plán závodního víkendu v Assenu
- 23.6. - Marc Marquez prodloužil smlouvu s Ducati o 2 roky
- 22.6. - Test Pirelli v Brně
- 21.6. - Vítězem Marc Marquez před Ogurou a Bagnaiou


