Reklama

Piaggio Liberty Baci Perugina: čokoládový polibek

Spojením dvou ikonických italských značek vznikla unikátní limitovaná edice skútru Piaggio Liberty. Nostalgický nádech i sladkou příchuť mu dodávají barvy exkluzivní čokolády Baci Perugina.

Piaggio v roce stého výročí založení legendární čokoládovny Perugina oslavuje její historii a kreativitu speciální verzí modelu Liberty. Limitovaná edice Piaggio Liberty Baci Perugina, je skutečné vozidlo každodenních emocí, milostných příběhů a přátelství, které přináší ty nejsladší pocity, stejně jako historické čokoládové pralinky Baci, tedy Polibky. Polibky mají lanýžovou náplň a kromě toho obsahují lískový oříšek. A pod stříbrným obalem pokrytým modrými hvězdičkami je ještě celofán s poetickou sentencí na téma láska.

1 Piaggio Liberty Baci Perugina (1)1 Piaggio Liberty Baci Perugina (2)1 Piaggio Liberty Baci Perugina (3)

V posledních 100 letech se čokolády Baci vyvíjely, a přitom si zachovaly svou nezaměnitelnou podstatu. Dnes stoletá značka čokolády hrála v avantgardních kampaních, doprovázela věhlasné umělce a skvělé značky a nyní se znovu objevuje vedle skútru Piaggio Liberty, kterého zdobí klasické barvy značky Baci s nezaměnitelnou grafikou. Elegantní, intenzivní modř zdobená hvězdami na přední masce a na bocích, zatímco na plexištítu se vyjímá slavné logo. Sedadlo v tmavé kůži připomíná barvu polevy z tmavé čokolády Luisa, kterou Peruginovo mistrovské dílo vždy vynikalo.

Liberty Baci Perugina se představuje v jediné exkluzivní barevné kombinaci a s klasickým motorem i-get o objemu 125 ccm. Kromě Liberty Baci Perugina existuje speciální helma ve dvou různých barevných provedeních. Klasická verze ve stejné elegantní modré jako skútr Baci Perugina, a stříbrná, inspirovaná elegantním stříbrným papírem, do kterého je zabalen každý kousek čokolády. Obě verze jsou vyzdobeny slavným motivem hvězd, který kontrastuje s barvou přilby – modrá verze stříbrnými hvězdami a stříbrná verze modrými hvězdami. Logo Baci vyniká na obou barevných provedeních.

1 Piaggio Liberty Baci Perugina (4)1 Piaggio Liberty Baci Perugina (5)1 Piaggio Liberty Baci Perugina (6)1 Piaggio Liberty Baci Perugina (7)1 Piaggio Liberty Baci Perugina (8)

TZ: Piaggio GroupLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama