Reklama

MOTO Test Camp: 9 motocyklových značek a 50 testovacích strojů

Ojedinělá akce společného testování motocyklů je určena hlavně těm, kteří si chtějí nový stroj vybrat a současně vyzkoušet v praxi. Prvních společných demo dnů se účastní devět značek a budou se konat v termínu 6.–7.června 2020 v Protivanově.

K otestování na vás bude čekat téměř 50 motocyklů od značek Honda, Kawasaki, Aprilia, Indian, Harley-Davidson, Triumph, MV Agusta, Moto Guzzi a Vespa. V současné chvíli jsou povoleny pouze akce do 300 lidí na jednom místě. Proto nelze akci otevřít široké veřejnosti a udělat z ní zcela veřejnou událost. Moto Test Camp 2020 je tedy primárně určen pro omezený počet zájemců, kteří se registrují dopředu a tím pádem mají garantovaný vstup-vjezd do uzavřeného areálu a samozřejmě testovací jízdy na motocyklech, které si sami předem vyberou.

1 Moto Guzzi V85 TT test (15)2 2020 Honda Africa Twin Adventure Sports (38)1 Aprilia RS 660 (17)

Cenu za testovací jízdy stanovili pořadatelé na 2500 Kč. To je částka, kterou zaplatí málokdo, kdo se chce prostě jen přijet o víkendu povozit, ale rád ji zaplatí ten, který si chce opravdu nový motocykl vyzkoušet a najednou má jedinečnou možnost. Za svoje peníze má garantované 3 jízdy na motocyklech, které si zarezervuje dopředu v časech, které si sám vybere. Další jízdy nad rámec tři garantových bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek.

Jízdy budou u většiny sportovních a sportovně-cestovních motocyklů naprosto individuální na předem určené trase. Délka jedné jízdy je 45 minut. V případě, že se účastník akce nakonec rozhodne pro koupi některého stroje od firmy, která je pořadatelem akce, má navíc nárok na speciální slevu při koupi motocyklu až 10.000 Kč.

Více informací a možnost registrace naleznete na stránkách Moto Test Camp.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama