Reklama

MOTO Test Camp 2021: téměř 80 testovacích motocyklů na jednom místě

Jedna z nejúspěšnějších motocyklových akcí loňského roku je zpět. Třetí ročník MOTO Test Campu se vrací zpět do Soběslavi v termínu 19.-20.června 2021. Svou účast přislíbily Aprilia, BMW, CF Moto, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio, Royal Enfield, MV Agusta, Vespa a Yamaha.

Kromě motocyklových značek tu nebude chybět Psí Hubík s kvalitním motocyklovým oblečením nebo Bikers Crown s prezentací elektronických airbagů. „Ze seznamu přihlášených značek je patrné, že se bude jednat o opravdu unikátní akci, kde si potenciální klienti budou moci vyzkoušet téměř 80 motocyklů. Většina firem již seznam testovacích motorek dodala a od zbývajících to očekáváme v nejbližších dnech,“ vysvětluje Jiří Štefl z pořadatelské agentury AŇO AGENCY, s.r.o. Téměř kompletní seznam motorek můžou zájemci už dnes najít na stránkách www.mototestcamp.cz.

1 2020 Aprilia Shiver 900 test (39)1 BMW R 1250 RT test (26)1 2020 Test Yamaha Tracer 700 motoforum (42)

Akce, která se koná v České republice již potřetí, má výraznou podporu mediálních partnerů i veletrhu Motosalon, jehož vystavovatelé a spoluorganizátoři se akce účastní. Testování motocyklů v reálném provozu je tak příležitostí, jak doplnit prestižní výstavu, která bývá na brněnském výstavišti každoročně v jarním termínu, s výjimkou letošního roku. Mezi další mediální partnery patří MOTOCYKL, MOTOHOUSE, MOTORBIKE, MOTOROUTE, Motorkari.cz, Motoforum.cz a Autoforum.cz.

„Doporučujeme se už nyní předregistrovat a získat tak jako první informaci o spuštění prodeje. Máte tak šanci zajistit si ty nejlepší motorky! Prodej plánujeme spustit dle aktuálního vývoje cca 21-23.5.2021. Sledujte pro jistotu nejen náš web, ale i FB stránky,“ vyzývá fanoušky Štefl.

Zdroj: TZLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama