Reklama

Honda XL750 Transalp: u všech dealerů

Nebyli jste na výstavě Motocykl v Praze nebo jste se neprobojovali k novince Honda Transalp, která byla po celou dobu v obležení zvědavých zákazníků? Vyrazte k vašemu nejbližšímu dealerovi, protože Transalp už je u každého z nich a vyškolení prodejci také.

Malé cestovní enduro Honda XL750 Transalp je bezpochyby nejvíce očekávanou novinkou japonského výrobce. Model už ji nyní dostupný na všech autorizovaných dealerstvích společnosti Honda a prodejci jsou připraveni na vaše dotazy. Využijte možnosti prohlédnout si motocykl do detailu v klidu a tak dlouho, jak budete sami chtít.

1 Honda XL750 Transalp (10)1 Honda XL750 Transalp (1)1 Honda XL750 Transalp (2)

Honda XL750 Transalp navazuje na dobrodružnou povahu svého ikonického originálu. Je poháněna osmiventilovým řadovým dvouválcovým motorem, který disponuje výkonem 67,5 kW a točivým momentem 75 Nm. Elektronicky řízená škrticí klapka (TBW) nabízí čtyři přednastavené jízdní režimy plus volitelný režim User, systém nastavitelné kontroly trakce (HSTC) nastavitelný v pěti úrovních s integrovaným systémem pro zamezení zvedání předního kola (Wheelie Control) a se třemi úrovněmi nastavení brzdění motorem a přenosu výkonu.

1 Honda XL750 Transalp (3)1 Honda XL750 Transalp (7)1 Honda XL750 Transalp (9)

Ocelový rám je vybaven kompletním odpružením Showa, vpředu s 43mm inverzní vidlicí SFF-CA a vzadu se zadním tlumičem s přepákováním Pro-Link. Dva dvoupístové brzdové třmeny se zakusují do předních brzdových kotoučů, stroj je opatřen koly o rozměrech 21 a 18 palců. Prémiová výbava zahrnuje pětipalcový barevný TFT přístrojový panel s hlasovým ovládáním telefonu Honda Smartphone Voice Control, kompletní LED osvětlení, automatické vypínání ukazatelů směru či výstražná světla pro nouzové brzdění (ESS). Prodejní cena začíná na částce 249 900 Kč.

Zdroj: Honda Motor EuropeLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama