Reklama

Nová asistenční služba pro motorkáře

Česká pobočka Europ Assistance přišla na trh s produktem MotoCare, což je specializovaný asistenční program šitý na míru motorkářům.

Porucha jednostopého stroje, defekt pneumatiky či nedostatek paliva potkali snad každého motorkáře, který se se svým strojem vydává na cesty. Tyto nečekané situace dokáží jinak pohodovou cestu hodně znepříjemnit. Když odmyslíme komplikace spojené s organizováním pomoci, jako např. komu zavolat, jak postupovat apod., jsou s těmito událostmi spojené i finanční výdaje – opravy na místě, odtah či např. zajištění pokračování v cestě. Pomoci částečně dokáží asistenční služby zahrnuté v povinném ručení. Ale ne každý je má sjednané nebo limit finančního plnění je pro poskytnutí potřebné pomoci nedostačující.

Proto Europ Assistance přišlo se zajímavou nabídkou asistenčního programu šitého na míru motorkářům. Program nazvaný MotoCare navazuje na řadu jejich služeb pro osobní automobily, a vztahuje se na nehodu, poruchu, defekt pneumatiky, nedostatek paliva, vybití baterie či případnou krádež motocyklu. Kromě klasických služeb pomoci technika v místě události či odtahu nabízí MotoCare unikátní možnost odtáhnout motocykl do servisu dle přání zákazníka nebo zapůjčit náhradní vozidlo. MotoCare je tak jediným specializovaným asistenčním programem tohoto druhu na českém trhu.

bezpecnost2bezpecnost1Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama