Reklama

Furygan: airbagová vesta FURY System black

Elektronickou airbagovou vestu Fury od Furyganu se systémem In&Motion teď můžete kromě silnice a okruhu vzít i do terénu. Přibyl k ní totiž další mód Adventure, určený pro použití v terénu a na tratích.

Vesta Fury představuje výkonnou airbagovou technologii vloženou do pohodlné vesty vhodné pod jakoukoliv bundu. Vesta poskytuje maximální možnou ochranu oblastí krku, zad, hrudníku a břicha a přináší jedinečný komfort. Je navržena tak, aby ji bylo možno obléci do bundy jakékoliv značky. Je pohodlná pro nošení, snadno se přizpůsobí každému typu těla a je zcela neviditelná z venku. Je vyrobená ze speciálního materiálu, který zachytí a uvolní vlhkost na straně těla a díky elasticitě poskytuje dobrý střih. 3D Mesh technologie vytvoří cirkulaci vzduchu a tepelnou izolaci poskytující stálou teplotu uvnitř vesty bez ohledu na okolní teplotu.

1 FURYGAN airbagova vesta FURY System black (1)1 FURYGAN airbagova vesta FURY System black (4)1 FURYGAN airbagova vesta FURY System black (2)1 FURYGAN airbagova vesta FURY System black (3)

Vesta byla vyvinuta francouzskou společností IN&MOTION a celý systém je plně integrovaný do vesty, nepotřebujete tedy kabely ani senzory na motorce. Reakce elektroniky v případě pádu nebo nehody je velmi rychlá. Řídící jednotka je vyjímatelná a ovládat ji můžete pomocí mobilní aplikace dostupné pro telefony s Android a iOS. Provádět s ní můžete jak aktualizace, tak i kontrolovat připojení bombičky se stlačeným plynem, kterou můžete jednoduše vyměnit během několika minut. Celý proces je velmi jednoduchý a zvládnete jej bez potíží sami. Hlavní baterie má výdrž až 25 hodin jízdy.

V balení je přiložen modul In&Box, který je nutno aktivovat zaplacením služby IN&MOTION. Vesta nabízí tři módy nastavení airbagu: Street pro použití v silničním provozu, Track pro použití na uzavřených okruzích a Adventure pro použití v terénu a na tratích. Nabízí se ve velikostech XS až 3XL a aktuálně si ji můžete pořídit za cenu 9790 Kč vč DPH na tomto odkazu.

Zdroj: BonmotoLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama