Reklama

Bulgari Aluminium Ducati Special Edition: luxusní sportovní hodinky

Ducati se spojila s italskou značkou Bulgari a jako svůj první počin představili limitovanou edici elegantních sportovních hodinek v exkluzivních barvách Ducati. Číselník v červené barvě s trojicí počítadel se inspiroval grafikou otáčkoměru u motocyklů Ducati. Vyrobeno bude pouze tisíc kusů.

Obě italské značky spojuje několik faktů, obě mají rádi inovace, obě si potrpí na dokonalém designu a obě mají rády kvalitní a unikátní materiály. Není se tedy čemu divit, když se spojili a spolupodíleli se na vzniku hodinek Bulgari Aluminium Ducati Special Edition. Jejich cílem bylo vytvořit elegantní sportovní hodinky, které budou výjimečné, ale budou je moci jejich majitelé nosit každý den.

1 Bulgari Aluminium Ducati Special Edition hodinky (1)1 Bulgari Aluminium Ducati Special Edition hodinky (4)1 Bulgari Aluminium Ducati Special Edition hodinky (3)

Chronograf představuje číselník v červené barvě Ducati a tři počítadla ve sportovním stylu inspirovaná grafikou otáčkoměru Ducati. Hodinky jsou vyrobeny z nekonvenčních materiálů a mají hliníkové pouzdro o průměru 40 mm s ikonickým rámečkem a náramkem z černé gumy, tlačítka korunky a chronografu jsou vyrobeny z titanu . Chronograf je voděodolný do 100 metrů a mechanický automatický strojek BVL 130, tepající uvnitř rychlostí 28 800 vibrací za hodinu, zajišťuje přesnost na desetinu sekundy.

1 Bulgari Aluminium Ducati Special Edition hodinky (2)1 Bulgari Aluminium Ducati Special Edition hodinky (5)1 Bulgari Aluminium Ducati Special Edition hodinky (6)

Zadní strana titanového pouzdra s DLC úpravou proti opotřebení je personalizována značkou Ducati a výrobním číslem, což potvrzuje jedinečnost limitované edice kusu. Hodinky jsou dodávány ve speciálním eloxovaném hliníkovém pouzdře s pryžovým vnitřkem a soft touch povrchovou úpravou, nesoucí podpisy dvou značek Ducati a Bulgari. Hodinky lze pořídit v prodejnách Bulgari a u autorizovaných prodejců Ducati a také na webových stránkách značky.

Zdroj: DucatiLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama