Reklama

Aprilia eSR2: elektrická koloběžka

Aprilia společně s firmou MT Distribution představuje novou elektrickou koloběžku, se kterou se snadno propletete nástrahami každého města. Má sportovní moderní design, hliníkový rám, dva tlumiče vpředu pro pohlcování nárazů, desetipalcová kola a poháněna je 350 W bezkartáčovým elektromotorem.

Pro všechny, kdo se chtějí rychle a jednoduše pohybovat ve městě, představila Aprilia svoji koloběžku, která svým vzezřením nezapře sportovního ducha této italské značky. Má originální design i grafiku v černé barvě s červenými doplňky a s pochromovanými předními tlumiči, jejíž hlavním úkolem je tlumit všechny nárazy a vibrace během jízdy po nerovnostech, kterých je ve městě nepočítaně.

Nerovnosti se daří dobře pohlcovat také díky desetipalcovým kolům, která jsou vpředu brzděna bubnovou brzdou a zadní elektrickou brzdou. Bezpečí v provozu vám zvýší LED světla vpředu i vzadu, která zajišťují dobrou viditelnost i při zhoršených světelných podmínkách nebo v noci.

1 Aprilia eSR2 (2)1 Aprilia eSR2 (1)1 Aprilia eSR2 (3)

Veškeré informace o koloběžce máte přímo ve svém mobilu díky jednoduché aplikaci, kterou vyvinula firma Italdesign. Snadno tak můžete kontrolovat stav nabití baterie, dojezdovou vzdálenost i poslední známou polohu koloběžky. Díky této aplikaci máte rovněž okamžitou technickou podporu prostřednictvím chatu služby WhatsApp.

Koloběžka eSR2 je poháněna 350W bezkartáčovým elektromotorem, který vyžaduje minimální údržbu a zároveň má nízkou úroveň opotřebení. Motor je poháněn 288 Wh baterií, která při plném nabití zaručuje dojezd až 25 kilometrů. Doporučená prodejní cena za tuto koloběžku je 559 eur, tedy necelých 15 tisíc korun.

Zdroj: ApriliaLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama