Reklama

Motoforum hledá do svého týmu externí redaktory!

Baví vás motocyklový svět a vše kolem něj? Umíte poutavě psát a rádi byste se chtěli zapojit do týmu stejných nadšenců, jako jste vy? Je tu šance pro vás!

Hledáme autory, kteří si budou sami vyhledávat zajímavá témata a reportáže pro svoje články a obohacovat tak náš portál o nejžhavější novinky ze světa jedné stopy.

Nabízíme vám za to místo v našem týmu, budete se podílet na rozvoji našeho webu a také facebookových stránek. Vaše práce nebude nikdy nudná.

Požadujeme od vás samostatnost, tvůrčí, nápadité a poutavé psaní. Samozřejmostí je používání správné češtiny a práce s počítačem na pokročilé uživatelské úrovni. Pokud budete ovládat aktivní angličtinou, je to pro vás určitou výhodou.

Napište nám, pokud by vás bavilo externě spolupracovat s webem Motoforum.cz a splňujete výše uvedené podmínky. Na e-mailovou adresu info@motoforum.cz uveďte důvody, proč byste chtěl/a pracovat s námi a připojte také ukázky vašich článků, které jste již někde publikovali, případně napište článek, který byste rádi zveřejnili. Do předmětu zprávy uveďte „externí redaktor“.

Těšíme se na vás!Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama