Reklama

Knox Handroid: moderní ochrana rukou

Základem sportovní jízdy je důraz na bezpečnou ochranu. To si uvědomuje i firma Knox, která přichází s novou řadou vysoce bezpečných rukavic.

Novátorský přístup rukavice obdařil patentovaným systémem vnější ochranné, ale zároveň pružné, kostry, jenž chrání celé prsty. Vnější chránič na hřbetu má vnitřní strukturu včelích pláství, která zefektivňuje ochranu. Konstrukce SPS je vymyšlena tak, aby výstupky částečně pohltily a zároveň směřovaly dopadovou energii na silnější a pevnější část ochrany nad zápěstím. Zbytek obstará kvalitní klokaní kůže a kevlarová podšívka.

Rukavice zároveň disponují revolučním systémem zapínání Knox Boa. Ten zajišťuje rychlé a pohodlné utažení rukavic pomocí kolečka na vnější stranně rukavic. Z vnitřní strany ruky chrání dlaň chrániče SPS a speciální slider pod zápěstím. Díky tomu se při nehodě nedostane samotná kůže rukavic do kontaktu s vozovkou. Pokud by k tomu přesto došlo, jsou kvalitní klokaní kůže a kevlarová podšívka schopny ruku ochránit.

Model nazvaný Handroid je k dostání v šesti různých velikostech a třech barevných kombinacích (bílá, modrá a červená. Na českém trhu jsou k dostání za cenu 4 750 Kč.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama