Reklama

Vyhrajte Indian FTR v designu Sébastiana Loeba

Až do 15.května může každý, kdo si vyzkouší jízdu s jakoukoliv verzí modelu FTR značky Indian, vyhrát jeden ze dvou kusů exkluzivního motocyklu FTR, který si navrhl sám pro sebe špičkový pilot Sébastian Loeb. Přímo na míru mu jej staví francouzský Tank Machine.

Opravdu pro to nemusíte udělat nic víc, než si vzít motorkářské oblečení, helmu, rukavice a na této stránce si vyberte, který ze čtyřech variant modelu FTR budete chtít otestovat. Na výběr máte buď základní verzi FTR nebo Rally, Sport či s karbonovou kapotáží Carbon. Vyplníte vaše údaje, svezete se a pak jen budete čekat, jestli se na vás usměje štěstí a jedinečný model FTR Loeb bude váš.

1 Indian FTR Loeb (2)1 Indian FTR Loeb (1)1 Indian FTR Loeb (7)1 Indian FTR Loeb (6)1 Indian FTR Loeb (8)1 Indian FTR Loeb (9)

To ale není úplně vše. Výherce, který bude náhodně vylosován na konci května, kromě tohoto motocyklu získá i speciální VIP vstup na akci Wheels & Waves, kam ho Indian Motorcycle dovezou, setká se tu s customery od Tank Machine a přímo na této akci mu bude předán i jeho motocykl. FTR Loeb si navrhl sám devítinásobný mistr světa v rally, Sébastian Loeb a na světě nikdy nebude více kusů než jeho a ten váš. Zaregistrovat se můžete na tomto odkazu.

1 Indian FTR Loeb (3)1 Indian FTR Loeb (4)1 Indian FTR Loeb (5)1 Indian FTR Loeb (11)1 Indian FTR Loeb (12)1 Indian FTR Loeb (13)1 Indian FTR Loeb (10)

Zdroj: Indian MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama