Reklama

Festival Pure and Crafted: motorky a živá hudba

Festival Pure&Crafted, jehož první ročník se uskutečnil Berlíně v roce 2015 a stálo za ním BMW Motorrad, se v roce 2021 vrátí na břeh řeky Sprévy, na zahradě Mezinárodního kongresového centra, přímo pod věží Radio Tower v srdci západního Berlína. Zde budou moci fanoušci ve dnech 17. a 18. září 2021 zažít jedinečnou kombinaci živé hudby, motocyklové kultury a nového „heritage“ životního stylu.

I letos se návštěvníci a hudební fanoušci mohou těšit na opravdu speciální živá vystoupení. Tyto hvězdy již potvrdily svou účast: The Hives a Jake Bugg. Doprovodné akce se samozřejmě budou z větší části točit okolo motocyklů a světa kolem nich. V části Wheels Area budou na návštěvníky čekat vzrušující upravené motocykly. Festival ale není zaměřen pouze na tato jedinečná umělecká díla a jejich tvůrce, nýbrž i na každého, kdo sdílí svou vášeň pro motocykly.

1 BMW R nine T Pure test (1)1 BMW R nine T Racer test (42)1 BMW R18 Dragster Roland Sands (10)

Hlavní náplní letošního festivalu Pure&Crafted budou konverzace týkající se benzinu v krvi, výměny cenných zkušeností a oslava motocyklové kultury. Kromě dalších specialit v podobě nových velkolepě upravených motocyklů, jejichž jména budou zanedlouho zveřejněna, doplňuje jedinečný program festivalu Pure&Crafted také obchod General Store. Pozornost zde bude věnována nové „heritage“ kultuře, módě a doplňkům pro životní styl.

Předprodej vstupenek byl již zahájen a první lístky lze zakoupit za cenu 55 eur na adrese www.pureandcrafted.de. Jelikož zdraví a bezpečnost každého návštěvníka je prvořadým cílem, proběhne festival v souladu s protikoronavirovými opatřeními.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama