Reklama

Triumph Street Scrambler 2019: dobrodružný Angličan

Triumph opět vytáhl z rukávu jeden hodně povedený trumf a to v podání novinky Street Scrambler 2019. Kromě toho, že je poháněný výkonnějším motorem, vybavený lepšími Brzdami, tak také velmi dobře vypadá. Klidně můžeme říct, že vypadá skvěle!

Nový Scrambler byl představen po boku jeho sourozence Street Twin. Mají společné téměř všechny prvky, jako je motor, rám, elektronickou výbavu, ale jeden je do města a ten druhý, s ním bezpochyby zažijete mnohem více dobrodružství i mimo městské silnice. Scrambler vám už na první pohled říká, že je tak trochu rebel. Má širší řídítka, drátěná kola a také přední vidlice mají širší rozchod. Posadíte se na sedlo vyrobené z odolnějšího materiálu, které je ve výšce 790 mm a koukat se budete na jiný TFT budík.

1 Triumph Street Scrambler (1)1 Triumph Street Scrambler (2)1 Triumph Street Scrambler (5)

Pro hladší a přesnější řazení byla vyměněna spojka za zcela novou a proměnou prošel také brzdný systém, kde předek brzdí čtyřpístek Brembo. Standardně dostal Scrambler do výbavy dva jízdní režimy Road a Rain, vypínatelnou kontrolu trakce a také vypínatelné ABS, to pro případ, že se rozhodnete vyzkoušet jeho terénní vlastnosti.

1 Triumph Street Scrambler (3)1 Triumph Street Scrambler (4)1 Triumph Street Scrambler (6)

Street Scrambler je poháněn kapalinou chlazeným řadovým dvouválcem o zdvihovém objemu 900 ccm, který na zadní kolo pomocí šestistupňové převodovky přenáší výkon 65 koní dostupných při 7500 1/min. Maximální kroutící moment má hodnotu 80 Nm při 3800 1/min.

1 Triumph Street Scrambler (9)1 Triumph Street Scrambler (10)1 Triumph Street Scrambler (11)

Triumph Street Scrambler si budete moci pořídit ve třech barevných variantách: bílá Fusion white, červená Cranberry Red a zelená Khaki Green v kombinaci s matným hliníkem. Jak už je u anglického výrobce zvykem, nabízí vám k tomuto motocyklu nepřeberné množství doplňků, ale také jeden hotový set s názvem Urban Tracker, kde dostanete například mřížku na přední světlomet, ochranné kryty motoru, delší přední blatník ve tvaru zobáku, který je uchycený přímo pod světlometem, koncovku výfuku od firmy Vance & Hines, černá řídítka, sedlo, boční 25 l koženou brašnu a mnoho dalšího.

1 Triumph Street Scrambler (7)1 Triumph Street Scrambler (8)1 Triumph Street Scrambler (12)1 Triumph Street Scrambler (13)1 Triumph Street Scrambler (14)1 Triumph Street Scrambler (15)1 Triumph Street Scrambler (16)1 Triumph Street Scrambler (17)1 Triumph Street Scrambler (18)1 Triumph Street Scrambler (19)1 Triumph Street Scrambler (20)1 Triumph Street Scrambler (21)1 Triumph Street Scrambler (22)

Urban Tracker
1 Triumph Street Scrambler (27)1 Triumph Street Scrambler (23)1 Triumph Street Scrambler (24)1 Triumph Street Scrambler (25)1 Triumph Street Scrambler (26)Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama