Reklama

KTM 1290 Super Adventure: novinka pro rok 2015

Více výkonu, točivého momentu a více luxusu. Takový je nový přírůstek v modelové řadě Adventure, který se objeví na trhu v příštím roce.

Pro rok 2015 má rakouská KTM připravenu nejluxusnější verzi svého cestovního endura. Ačkoliv kompletního odhalení se dočkáme fyzicky až na motosalonu v Kolíně nad Rýnem, první fotografii a stručný popis máme k dispozici už nyní.

Jak jeho název napovídá, novinka staví na současném provedení 1190 Adventure. To, co KTM 1290 Super Adventure dodá jiný rozměr a možnost volby pro luxusnější cestovní jízdu, je větší dvouválcový motor s vyšším výkonem a hlavně točivým momentem. Dálkové cestovatele pak potěší objemnější palivová nádrž. Z obrázků je patrné také vyšší plexi a sada cestovních kufrů.

Stejně jako u 1190, bude Super Adventure mít ve výbavě stabilizační a trakční systém (MSC) i ABS vyvinuté ve spolupráci s firmou Bosch. Novinkou bude zřejmě také elektronicky stavitelný podvozek. To je ale vše, co z tiskové zprávy výrobce víme, další podrobnosti budou oznámeny 30. září na výstavě Intermot.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama