Reklama

V pátek nejrychlejší Martin, 11. Kornfeil Hlavní obrázek k článku: V pátek nejrychlejší Martin, 11. Kornfeil

Odpolední časy v kubatuře Moto3 byly až na dvě výjimky - Masia a Lopez - u všech jezdců rychlejší, takže pořadí v FP2 bylo prakticky totožné s celkovým pátečním pohledem do výsledkové listiny.

Nejrychlejším jezdcem pátečních úvodních tréninků byl Španěl Jorge Martin (Honda), těsně sledován lídrem Marcem Bezzecchim (KTM) a domácím Eneou Bastianinim (Honda). Top-5 dokompletovali Gabriel Rodrigo (KTM) a Aron Canet (Honda.)

Překvapením úvodního dne bylo 8. místo jezdce s wild card Kevina Zannoniho, náš Jakub Kornfeil je po dvou pátečních trénincích na 11. místě.

Gran Premio Octo di San Marino e della Riviera di Rimini - Misano World Circuit Marco Simoncelli, Moto3 - FP2

1 88 Jorge MARTIN SPA Del Conca Gresini Moto3 Honda 202.4 1'42.324
2 12 Marco BEZZECCHI ITA Redox PruestelGP KTM 205.2 1'42.527 0.203 / 0.203
3 33 Enea BASTIANINI ITA Leopard Racing Honda 203.8 1'42.554 0.230 / 0.027
4 19 Gabriel RODRIGO ARG RBA BOE Skull Rider KTM 204.6 1'42.721 0.397 / 0.167
5 44 Aron CANET SPA Estrella Galicia 0,0 Honda 202.8 1'42.845 0.521 / 0.124
6 65 Philipp OETTL GER Sudmetal Schedl GP Racing KTM 206.6 1'42.850 0.526 / 0.005
7 48 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing Honda 205.2 1'42.899 0.575 / 0.049
8 3 Kevin ZANNONI ITA TM Racing Factory 3570 MTA TM RACING 198.8 1'43.318 0.994 / 0.419
9 14 Tony ARBOLINO ITA Marinelli Snipers Team Honda 204.2 1'43.326 1.002 / 0.008
10 10 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 203.0 1'43.353 1.029 / 0.027
11 84 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 202.0 1'43.367 1.043 / 0.014
12 8 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 204.1 1'43.439 1.115 / 0.072
13 21 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Del Conca Gresini Moto3 Honda 201.5 1'43.472 1.148 / 0.033
14 75 Albert ARENAS SPA Angel Nieto Team Moto3 KTM 203.3 1'43.474 1.150 / 0.002
15 17 John MCPHEE GBR CIP - Green Power KTM 202.7 1'43.558 1.234 / 0.084
16 23 Niccolo ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse Honda 203.8 1'43.653 1.329 / 0.095
17 71 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing Honda 201.7 1'43.729 1.405 / 0.076
18 41 Nakarin ATIRATPHUVAPAT THA Honda Team Asia Honda 204.0 1'43.777 1.453 / 0.048
19 77 Vicente PEREZ SPA Reale Avintia Academy 77 KTM 203.2 1'43.807 1.483 / 0.030
20 24 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse Honda 201.5 1'43.845 1.521 / 0.038
21 7 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing Honda 202.8 1'43.958 1.634 / 0.113
22 42 Marcos RAMIREZ SPA Bester Capital Dubai KTM 203.7 1'44.090 1.766 / 0.132
23 40 Darryn BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 202.0 1'44.108 1.784 / 0.018
24 16 Andrea MIGNO ITA Angel Nieto Team Moto3 KTM 202.9 1'44.153 1.829 / 0.045
25 22 Kazuki MASAKI JPN RBA BOE Skull Rider KTM 204.0 1'44.162 1.838 / 0.009
26 27 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia Honda 203.7 1'44.792 2.468 / 0.630
27 81 Stefano NEPA ITA CIP - Green Power KTM 205.4 1'44.801 2.477 / 0.009
28 72 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 Honda 201.9 1'44.948 2.624 / 0.147
29 55 Yari MONTELLA ITA SIC58 Squadra Corse Honda 197.2 1'45.936 3.612 / 0.988
30 5 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 200.9 1'46.813 4.489 / 0.877



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama