Reklama

Pratama a Verdoia pojedou díky bLUcRU MS-Supersport Hlavní obrázek k článku: Pratama a Verdoia pojedou díky bLUcRU MS-Supersport

Galang Hendra Pratama a Andy Verdoia z podpůrného programu Yamahy «bLUcRU» pojedou s týmem MS Racing šampionát MS-Supersport kubatury 600 ccm.

Francouz Andy Verdoia (4.) a Galang Hendra Pratama (7.) z Malajsie byli v uplynulé sezóně MS-Supersport 300 nejlepšími piloty s motocykly Yamaha. Oba dva byli zároveň také členy podpůrného programu této továrny nazvaného «bLUcRU» .

Dosud slibovala Yamaha nejlepšímu pilotovi zařazenému do tohoto programu postup do nejbližší kubatury (například 2018 Alfonso Coppola) v rámci sponzoringu. nyní to Yamaha rozšířila na dva jezdce.

Jako partnera zvolila španělskou stáj MS Racing. Dosud tento tým závodil v kubatuře SSP300, v sezóně 2019 to byli Beatriz Neila a Verdoia, v SSP600 sbíral tým zkušenosti s Marií Herrerou, později s Danim Vallem. 

Nyní tedy dva nejlepší z «bLUcRU» postupují do šampionátu MS-Supersport, kde v týmu MS-Racing dostanou k dispozici motocykly R6.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama