Lorenzo Savadori: Kawasaki ano, Puccetti nebo Pedercini? Hlavní obrázek k článku: Lorenzo Savadori: Kawasaki ano, Puccetti nebo Pedercini?

Po roce přestávky by se měl do paddocku WorldSBK vrátit Ital Lorenzo Savadori. Zatím ale není jisté v jakém to bude týmu, naopak se zdá být jasná značka a typ motocyklu: Kawasaki ZX-10RR.

26-letý Savadori má na svém kontě během tří sezón 2016/2018 celkem 74 závodů v kubatuře WorldSBK, postupně obsadil dvakrát celkové umístění Top-10 (2016 a 2018) a jedno 11. místo (2017). Převážně jezdil s motocyklem Aprilia a ačkoliv nikdy nezískal umístění na stupních vítězů, tak se několikrát umístil v Top-5.

Nyní pro něho připadají v úvahu dva týmy: Puccetti Kawasaki a Pedercini Kawasaki. Oba dva týmy disponují velmi kvalitním závodním materiálem, který je na 95% totožný se závodním materiálem, jaký mají k dispozici tovární jezdci této továrny.

V Misanu při závodě MotoGP by se mělo rozhodnout, za který tým to bude. Tam totiž pojede Lorenzo Savadori E-World Cup a v tomto italském paddocku by se měly doladit veškeré přestupové záležitosti.Login Přihlásit Registrace ›