Lorenzo hlavním sponzorem Espargarova týmu Hlavní obrázek k článku: Lorenzo hlavním sponzorem Espargarova týmu

Spolumajitel týmu RBA Aleix Espargaro musel v prosinci skousnout odchod Juanfrana Guevary do sportovního důchodu, nyní ale získal tento španělský tým nového hlavního sponzora: Skull Rider.

RBA Boé Skull Rider se jmenuje španělský tým v kubatuře za který budou závodit Gabriel Rodrigo a Kazuki Masaki, který nahradil Juanfrana Guevaru. Skull Rider je španělská firma, a stala se hlavním a titulárním sponzorem týmu v šampionátu Moto3. Firma se zabývá slunečními brýlemi a také je zainteresovaná na oblečení. Majiteli jsou Sito Herrera, CEO společnosti CNC Group, a pilot MotoGP Jorge Lorenzo a to rovnoměrným společníky firmy Skull Rider.

Částečný majitel týmu RBA Jose Gutiérrez Boé vysvětluje: „Skull Rider je naším novým hlavním sponzorem. Majiteli této firmy jsou z 50% Sito Herrera a 50% Jorge Lorenzo. Ovšem Jorge se určitě nebude míchat do chodu našeho týmu“.

Mimochodem: Aleix Espargaro je velkým kamarádem Jorge Lorenza, to ostatně není v paddocku MotoGP žádným tajemstvím.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama