Komentáře k článku Konec MotoGP v České republice? zpět na článek →

 • Nepřihlášený Fokus Středa 11.listopadu 2020, 22:33

  Pěkná PR si Abrahám zařídil na Motoforu.

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Středa 11.listopadu 2020, 23:17

  A co Burešovo PR za 50 mega na "opětovné získání důvěry ve vládu", to je v pohodě? Nebo nákup "zdravotnického" materiálu z Číny 3x dráž než za co nakupují jiné země EU je taky ok? Já myslím že v těch 2,5 bilionech! co vláda zasekla se nějakých 100 mega na zábavu pro plebs ztratí.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Roman Čtvrtek 12.listopadu 2020, 06:33

  Článek o ničem. Jen PR majitelů okruhu. Grand Prix pokud někdy bude, tak doufám, že v Mostě. Toto už je jak s malým dítětem....

  Reagovat
 • Nepřihlášený Plastky266 Čtvrtek 12.listopadu 2020, 07:22

  Ehm... Př od majitelů? Co je v tom článku nepravda?

  Reagovat
 • Nepřihlášený Timo Čtvrtek 12.listopadu 2020, 07:49

  A proč by to tu jako být nemohlo ty blbe? Rád jsem si to přečetl..

  Reagovat
 • Nepřihlášený Timo Čtvrtek 12.listopadu 2020, 07:51

  MotoGP v Mostě....a kdo je tady dítě...

  Reagovat
 • Nepřihlášený Georgio88 Čtvrtek 12.listopadu 2020, 08:51

  Já bych to rozsekl. Vyprdl bych se na Padáju sr. a uspořádal GP na Svoboďáku, tam je povrch pohoda akorát přes koleje šaliny by se museli dát nějaký OSB desky nebo tak něco. Nazval bych to GP of Andy Bureš. Na pódiu by se jako ceny dávaly malý poháry ve tvaru černýho Onderkova falusu. Ti, co by nedojeli na stupních, by dostali aspoň banán aby viděli jaká banánová republika to jsme.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Josef Čtvrtek 12.listopadu 2020, 09:58

  Nechci komentovat pravni zavazky jednolivych stran. Dovolim si ale komentar k vete "Je potřeba zdůraznit, že současný stav povrchu dráhy je pro aktivity Automotodrom Brno zcela dostačující.". 1) Jezdim v Brne uz skoro 10 let a faktem je, ze na nekterych mistech (na konci Acka, ve Schwantzovce, na horizontu) je draha extremne hrbolata. Nejsem schopen ohodnotit "Edge grip" jak o nem mluvil Aleix Espargaro, ale to, ze je trat hrbata poznam i ja jako totalni amater s casem 2:17. 2) Druha vec, kterou je potreba zminit, je, ze amaterske jezdeni je v Brne podstaten drazsi nez treba na Slovakiaringu (staci se podivat na ceny libovolne agentury). Neni to proto, ze by bylo Brno tak uzasne. Je to tim, ze se okruhy deli na ty, kde se jezdi MotoGP a na vsechny ostatni. Je tedy v zajmu okruhu, aby se zde jezdilo MotoGP nebot to vyrazne ovlivnuje prijmy okruhu z jinych akci. A znovu opakuju, ze nechci hodnotit, kdo ma pravdu a kdo ne, pac o tom vim prilis malo a v mediich jsou casto hodne protichudne informace.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Petr Čtvrtek 12.listopadu 2020, 14:49

  Tenhle text ale není z hlav redaktorů motoforum.cz ale info z facebookového profilu automotodrom brno. Takže tady se žádné PR nekoná.

  Reagovat
 • Nepřihlášený DutchTT Čtvrtek 12.listopadu 2020, 19:20

  To Jozef..2.17 V Brně je velmi slušný čas..klobouček👍

  Reagovat
 • Nepřihlášený Gardner Sobota 14.listopadu 2020, 18:15

  Abraham je fiskus. On opravu trati nepotrebuje, protoze ty rolety maji radi motokrosari. Odted z toho totiz bude MX draha.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Romanko Pátek 20.listopadu 2020, 09:37

  100 mio za opravu povrchu? Samozřejmě, protože to není je čistá výměna asfaltového povrchu. Možná by se dalo zatlačit na pilu při výběrovém řízení, ale to nic nemění na faktu, že GP v Brně je nejlepší propagace ČR ve světě. Oproti tomu jsou různé promo akce typu "Visit ČR" na síti či v TV opravdovým vyhazováním peněz z daní. A když už jsme u peněz do sportu, jsem zvědavý, kolik se zase dá na MS v biatlonu. Posledně to bylo 169 mio. O MS v klasickém lyžování tenkrát v Liberci škoda mluvit. Pro nepamětníky to bylo za dvě miliardy.....

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›