Reklama

Jak a vůbec bude fungovat Pedercini v sezóně 2020? Hlavní obrázek k článku: Jak a vůbec bude fungovat Pedercini v sezóně 2020?

S nečekaným problémem se těsně před koncem roku 2019 musí vypořádat tradiční italská závodní stáj Pedercini Kawasaki. Hlavní sponzor «Global Solution» totiž musí čelit obvinění římského státního zastupitelství z roku 2016.

Jde o souvislost s vyšetřováním telekomunikační společnosti, která zkrachovala 2016 a kde pracoval generální ředitel «Global Solution». Jeho činnost byla oficiálně zakázána.

Pokud by finanční podpora od «Global Solution» přestala existovat, tak by to pro tým Pedercini Kawasaki znamenalo velkou a hodně těžko kompenzovatelnou překážku, v nejhorším případě i stažení ze závodů jako hlavního sponzora pro následující sezónu.

Pedercini Kawasaki má 2020 závodit se dvěma jezdci, kterými jsou Jordi Torres a Lorenzo Savadori. V šampionátu Supersport 300 pak přišlo spojení s týmem Davida Saloma a tým Lucia Pederciniho chce závodit i v nejslabší objemové kubatuře motocyklů co nejvíce podobných těm sériovým.

Zdroj: GPOneLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama