Fenati dostal zákaz závodit v Aragonu a Thajsku

AKTUALIZOVÁNO! Italský jezdec Romano Fenati dostal trest za své chování během dnešního závodu kubatury Moto2 Grand Prix San Marina na okruhu v Misanu.

22-letý pilot týmu Marinelli Snipers Romano Fenati dostal za svůj šílený čin - sáhl během závodu v rychlosti 250 km/h na přední brzdu motocyklu Suter svého krajana Stefana Manziho - pochopitelně černou vlajku.

Nyní byl Fenati od Race Direktion potrestán zákazem startu na následujících dvou závodech Grand Prix, tedy v Aragónu a v Thajsku.

Italský tým Marinelli Snipers ukončil s jezdcem Romano Fenatim spolupráci s okamžitou platností.

Dají se očekávat další sankce - zcela po zásluze - od jeho současného týmu a také týmu budoucího - Forward MV Agusta, kde by dokonce měl být Fenati týmovým spolujezdcem Manziho....

Stefano Manzi byl za incident, kdy Fenati skončil mimo trať, potrestán posunutím na startovním roštu pro Aragon o 6 míst dozadu.