Komentáře k článku Co mají společného Redding a Bautista? zpět na článek →

 • Nepřihlášený Roman Úterý 22.září, 11:23

  Pro mě je WSBK nejméně stejná liga. Základ je seriový motocykl a to je určitě víc jak prototip, který je sice unikát, ale jinak nepoužitelný.

  Reagovat
 • Nepřihlášený ! Úterý 22.září, 12:35

  @Roman
  To je neporovnatelné, WSBK není bohužel tím čím mohlo být a je to opravdu až druhá liga s dlouhým odstupem na MotoGP.
  Problém je že i přes "základ" jsou to prototypy. Ze sériové motorky toho mají bohužel málo.
  Aby bylo WSBK přitažlivé, měli udělat jasná pravidla že WSBK motorka je prostě stock tak jak si ho může kdokoliv koupit, žádné mimosériové díly a komponenty.
  Takhle je to jen a zase o penězích a je vidět kdo tam dlouhodobě sype nejvíc. Kawasaki nemá tým v MotoGP a plně veškrej prototypovej vývoj soustředí do WSBK. Ducati, Honda, Yamaha

  Reagovat
 • Nepřihlášený ! Úterý 22.září, 12:40

  *
  Ducati, Honda, Yamaha mají týmy v MotoGP kde to spolkne spoustu peněz. A vedení těchto továren nemá potřebu vyhazovat další spoustu do WSBK úprav sériových základů.

  Dokud nebude WSBK opravdu sériová motorka, ten šampionát nebude mít úroveň, diváckej a sponzorskej zájem. Zkrátka druhý housle pro odpadlíky kterým se nechce do jezdeckýho důchodu nebo nemají peníze na sedačku v MotoGP (Moto2/3).
  (a to bohužel, nejsem nadšenej že o místě rozhoduje sponzorskej příspěvek a nikoliv dovednosti)

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Úterý 22.září, 16:33

  @Roman motorky WSBK mají se sériovejma motorkama společný jen vzhled. Takže to si v krámě taky nekoupíš. A co se týká techniky a prestiže, WSBK nesahá MotoGP ani po kotníky.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Úterý 22.září, 19:20

  Nic. Jeden je poleno co dokázalo vyhrávat jen s podvodnickou motorkou a druhý talent, kterého v motoGP zničila Aprilie a musí se plácat ve WSBK.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Martan81 Úterý 22.září, 19:28

  Vykřičníku - amen, mluvis mi z duše

  Reagovat
 • Nepřihlášený Kladivoun Středa 23.září, 11:49

  A že s tou podvodnickou nedokázal vyhrávat druhý jezdec, když do té doby s Ducati vyhrával a bral místa hned za Reou? To je taky takové ještě větší poleno jak Bautista?

  Reagovat
 • Nepřihlášený Johnny Středa 23.září, 12:04

  Davies je docela zajímavý případ. Poslední sezóny nic moc nejezdí a když se najednou dozví, že mu nebude prodloužena smlouva, tak začne jezdit na bedně a vyhrávat :D

  Reagovat
 • Nepřihlášený Gardner Středa 23.září, 21:34

  Asi bych to srovnani nehrotil. Jezdci, kteri prisli do WSBK z MGP, si o jednu ligu polepsili. Z netovarnich stroju nevalnych kvalit, presli (temer vsichni) na tovarni techniku. Borci z WSBK, kteri sli do MGP, zridka kdy dostanou tovarni misto....a nakonec ani to neni vzdy zarukou uspechu. Viz Spies.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Jirka Neděle 25.října, 12:40

  Akorát je divný, že když wsbk nesahá technikou motogp ani po kotníky, tak už zajížděj skoro stejný časy.

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›