Reklama

Bagnaia nejrychlejší v Moto2 Hlavní obrázek k článku: Bagnaia nejrychlejší v Moto2

V 1. řadě startovního roštu uvidíme zítra v prostřední kubatuře dva svěřence Valentina Rossiho - lídra šampionátu Francesca Bagnaiu a Rossiho nevlastního bratra Lucu Mariniho. Ty doplní Němec Marcel Schrötter.

Tři minuty před koncem kvalifikace byl trénink přerušen po crashi Nikiho Tuuliho z týmu SIC a ačkoliv se po přestávce pokračovalo, tak se pořadí už nezměnilo. První řadu vytvoří Francesco Bagnaia - 1:37,608 min, spolu s ním pak ještě Marcel Schrötter +0,073 sec a Luca Marini. Následoval jako čtvrtý Alex Márquez a dále Xavi Vierge a Sam Lowes - jako nejlepší pilot s motocyklem KTM.

MOTUL TT ASSEN - TT Circuit Assen, Moto2, QP

1 42 Francesco BAGNAIA ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 254.5 1'37.608
2 23 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP Kalex 255.5 1'37.681 0.073 / 0.073
3 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 256.5 1'37.689 0.081 / 0.008
4 73 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 255.5 1'37.717 0.109 / 0.028
5 97 Xavi VIERGE SPA Dynavolt Intact GP Kalex 254.3 1'37.768 0.160 / 0.051
6 22 Sam LOWES GBR Swiss Innovative Investors KTM 251.8 1'37.787 0.179 / 0.019
7 20 Fabio QUARTARARO FRA Lightech - Speed Up Racing Speed Up 253.7 1'37.812 0.204 / 0.025
8 5 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team Kalex 252.5 1'37.853 0.245 / 0.041
9 9 Jorge NAVARRO SPA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 255.6 1'37.856 0.248 / 0.003
10 36 Joan MIR SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 256.6 1'37.895 0.287 / 0.039
11 54 Mattia PASINI ITA Italtrans Racing Team Kalex 256.5 1'37.899 0.291 / 0.004
12 89 Khairul Idham PAWI MAL IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 252.5 1'37.940 0.332 / 0.041
13 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Pons HP40 Kalex 253.9 1'37.955 0.347 / 0.015
14 13 Romano FENATI ITA Marinelli Snipers Team Kalex 255.5 1'38.061 0.453 / 0.106
15 32 Isaac VINALES SPA SAG Team Kalex 253.5 1'38.178 0.570 / 0.117
16 40 Augusto FERNANDEZ SPA Pons HP40 Kalex 254.7 1'38.215 0.607 / 0.037
17 44 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Ajo KTM 257.9 1'38.228 0.620 / 0.013
18 87 Remy GARDNER AUS Tech 3 Racing Tech 3 254.2 1'38.245 0.637 / 0.017
19 27 Iker LECUONA SPA Swiss Innovative Investors KTM 253.9 1'38.305 0.697 / 0.060
20 24 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 255.7 1'38.425 0.817 / 0.120
21 77 Dominique AEGERTER SWI Kiefer Racing KTM 254.8 1'38.433 0.825 / 0.008
22 41 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 258.3 1'38.605 0.997 / 0.172
23 52 Danny KENT GBR Lightech - Speed Up Racing Speed Up 256.7 1'38.686 1.078 / 0.081
24 64 Bo BENDSNEYDER NED Tech 3 Racing Tech 3 254.1 1'38.715 1.107 / 0.029
25 62 Stefano MANZI ITA Forward Racing Team Suter 251.4 1'38.986 1.378 / 0.271
26 4 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 255.3 1'39.121 1.513 / 0.135
27 66 Niki TUULI FIN SIC Racing Team Kalex 252.6 1'39.301 1.693 / 0.180
28 51 Eric GRANADO BRA Forward Racing Team Suter 252.2 1'39.337 1.729 / 0.036
29 16 Joe ROBERTS USA NTS RW Racing GP NTS 255.1 1'39.615 2.007 / 0.278
30 95 Jules DANILO FRA Nashi Argan SAG Team Kalex 253.4 1'39.663 2.055 / 0.048
31 18 Xavi CARDELUS AND Team Stylobike Kalex 257.1 1'41.117 3.509 / 1.454
32 21 Federico FULIGNI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 250.6 1'41.388 3.780 / 0.271



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama