Reklama

Anthony West bude opět závodit Hlavní obrázek k článku: Anthony West bude opět závodit

Od 14. března končí 39-letému Australanovi Anthony Westovi dopingový trest a bude smět opět závodit. West měl nejen trest za doping, ale protože v době trestu závodil v brazilském šampionátu Superbike, tak mu FIM trest pochopitelně prodloužila.

Nyní se tedy tento populární jezdec vrací na závodní tratě a to hned ve dvou šampionátech: První kolo ASBK kvůli trestu West propásl, neboť se konal už 20./21. února a zúčastní se tak až dalších závodů.

S týmem Victor Racing ale pojede West šampionát také «Asian Road Racing Championship» 2021 (ARRC). Za tento tým závodil West ve své poslední sezóně, tedy 2018. Tehdy byl lídrem šampionátu, pak ale dostal trest za doping a titul pochopitelně nezískal.

ARRC 2021 začíná teprve začátkem června v Sepangu/Malajsie, dále se bude závodit v Číně, Thajsku, a v Austrálii. Na okruhu Bend Motorsport Park se zároveň pojede i šampionát ASBK. Celkem se v asijském šampionátu koná šest závodních víkendů, v Sepangu a v Buriramu se totiž jede dvakrát.Login Přihlásit Registrace ›