Reklama

Yadea C-umi a C-line: elektrický skútr do města Hlavní obrázek k článku: Yadea C-umi a C-line: elektrický skútr do města

Zajímavý elektrický skútr na kratší dojezdy má v nabídce ASP Group. Atraktivní je také svojí hmotností 62 kilogramů a sympatickou pořizovací cenou 39 900 Kč, za kterou dostanete i velmi dobrou výbavu.

Čínský výrobce Yadea není žádným neznámým nováčkem, na trhu existují již od roku 2001 a v Číně patří mezi největší firmy produkující elektrické motocykly. Své skútry prodávají ve více než 50 zemích a vyrábí je ve čtyřech továrnách s 5000 zaměstnanci. Za rok jsou schopni vyrobit neuvěřitelných 6 milionů motocyklů.

1 Yadea C-line C-umi1 Yadea C-umi (1)1 Yadea C-umi (2)1 Yadea C-line (2)

Do České republiky je dováží firma ASP Group a.s., která má ve své nabídce dva modely, C-line a C-umi. Díky moderním 48V lithium-iontovým bateriím Phylion nebo Panasonic mají skútry Yadea dojezd 50 až 60 kilometrů a jejich dobití do 100% zabere přibližně 5-6 hodin. Verze C-line má dokonce vyjímatelnou baterii, kterou můžete nabíjet externě, takže se vám tu nabízí možnost pořízení si ještě jedné baterie a jednoduše si je jen měnit.

2 Yadea C-line C-umi (2)2 Yadea C-line C-umi (3)2 Yadea C-line C-umi (4)

Maximální rychlost skútru s 1,2 kW motorem je 45 km/h, což vám na kratší přejezdy bohatě stačí. Tak jako jsou automobily s automatickou převodovkou vybaveny bezpečnostní polohou Parking, je i skútr Yadea opatřen elektronickou parkovací brzdou aktivující se tlačítkem P na levé rukojeti, které vám zabrání neplánovanému rozjetí. O brzdění se tu postará přední kotoučová brzda o průměru 170 mm a zadní bubnová. Obut je skútr na desetipalcových bezdušových pneumatikách.

2 Yadea C-line C-umi (13)2 Yadea C-line C-umi (9)

Veškeré informace o stavu baterie a rychlosti jízdy se vám zobrazují na modře podsvíceném LCD displeji. Skútr je také vybaven moderními technologiemi jako je LED osvětlení, USB portem, schránkou na telefon nebo skrytými háčky pro nákupní tašku. Sympatie si u vás získá bezklíčové ovládání skútru. Ten automaticky rozpozná majitele a jakmile se ocitnete v jeho blízkosti, automaticky se odemkne. Systém má zároveň funkci bezklíčkového startovacího tlačítka. Při opuštění se skútr sám automaticky zamkne a zabezpečí.

2 Yadea C-line C-umi (5)2 Yadea C-line C-umi (6)2 Yadea C-line C-umi (8)

Skútr C-umi se nabízí ve třech barevných variantách bílá lesklá perleťová, zlatá matná metalická a modrá matná metalická. C-line si můžete zvolit buď v bílé lesklé perleťové, černé matné nebo v modré matné metalíze. Hmotnost tohoto skútru je 62 kilogramů a pořídit si jej můžete za cenu 39 900 Kč.

Více informací o prodejních místech tohoto skútru naleznete na stránkách Yadea.cz nebo ASP Group.

2 Yadea C-line C-umi (14)2 Yadea C-line C-umi (10)2 Yadea C-line C-umi (15)2 Yadea C-line C-umi (17)2 Yadea C-line C-umi (16)2 Yadea C-line C-umi (7)2 Yadea C-line C-umi (11)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama