Reklama

Honda Neo Sports Café: bude to CB1000R? Hlavní obrázek k článku: Honda Neo Sports Café: bude to CB1000R?

Na rozluštění této záhady si budeme muset počkat do 6. listopadu, kdy nám Honda odtajní, co se za tajemným motocyklem ukrývá za model.

Už je to snad standardem u všech výrobců, že nám před milánským veletrhem EICMA naznačují, co by se tak mohlo u nich představit nového. Kawasaki nás žhaví s třetím motocyklem s přeplňováním kompresorem, Honda zase tajemnou zkratkou N.S.C., pod kterou se ukrývá název Neo Sports Café. Napadlo nás v redakci, že by to mohla být nová Honda CB1000R. Starý model už nesplňuje emisní normu 4 a že by jej jen tak nechali být, tomu se nám moc nechce věřit.

Na videu je jeden ze záběrů zamířen na hlavy válců, jednoznačně by to měl být DOHC motor, ale ten aktuálně neodpovídá žádnému ze současně nabízených modelů. Trochu nám to připomíná model Honda CB650F, ale ten být vylepšen nepotřebuje. Všechno nám to ukazuje na litrový motor a pokud by to byl pěkný naháč se sportovními ambicemi v retro stylu, to by se nám moc líbilo. No budeme si muset ještě pár dní počkat.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama