Reklama

Test MBW Kevlar Jeans Mark: pánské džíny Hlavní obrázek k článku: Test MBW Kevlar Jeans Mark: pánské džíny

Letošní sezóna byla náramně povedená a musím se přiznat, že jsem byl rád za testovací džíny Kevlar Jeans Mark od firmy MBW s.r.o. Nejen, že jsem v nich snadno přežil horké letní dny, ale klidně jsem s nimi mohl vyrazit i do práce. Mají zajímavý design a jsou velmi pohodlné.

Docela jsem záviděl kolegyni džínové kapsáče Kevlar Jeans Joe, celé loňské léto jsem totiž poslouchal, jak je s nimi spokojená, jak jsou příjemné do horkých dnů, a tak jsem byl rád za nabídku testování novinky, kevlarových džínových kalhot Mark od české firmy MBW s.r.o. z Hluboké nad Vltavou. Musím vyzdvihnout, že jsou tyto džíny lehké a pro parné letní dny přímo stvořené. Jsou totiž bez membrány, a tak se pod nimi tolik nepotíte. Když si k tomu ještě otevřete boční větrán na stehnech, je vám jednoduše fajn.

1 MBW kalhoty Mark bunda Blade R test (2)1 MBW kalhoty Mark bunda Blade R test (1)1 MBW kalhoty Mark test (4)1 MBW kalhoty Mark test (5)

Na těch nejvíce ohrožených místech jsou podšité žáruvzdornou a otěru odolnou keramidovou (aramidovou) tkaninou a k tomu jsou ještě vybaveny kolenními a bočními CE chrániči, které se snadno dají vyjmout. Džíny jsem často nosil i do práce, jsou totiž díky černému stretchovému dílu a flexibilnímu panelu nad koleny a na zadní části kalhot, velmi pohodlné. Přiznám se, že jsem si z nich vyndal chrániče a kalhoty se rázem v pohodě vyrovnali běžným konfekčním džínům a to i jejich moderním vzhledem a sympatickým střihem.

Pokud jste vlastníkem i motocyklové bundy od firmy MBW, máte možnost si díky krátkému zipu sepnout kalhoty s bundou a zajistit si tak, že se vám nebude bunda vyhrnovat nahoru. Džíny mají pět kapes, žádná z nich však není na zip, což mi občas chybělo, protože jsem zvyklý si dávat klíč od motorky do kapsy u kalhot. Vpředu se zapínají pomocí zipu a druku v kombinaci s knoflíkem.

1 MBW kalhoty Mark test (6)1 MBW kalhoty Mark test (7)1 MBW kalhoty Mark test (8)

V džínách jsem jezdil téměř celou sezónu a jsou stále jako nové. Nikde se nepářou, ani nejsou na žádném místě prodřené. Zvykl jsem si na ně velmi rychle, sedli mi jako ulité a dost nerad jsem se převlékal do jiných, kožených nebo goretexových kalhot. Pokud patříte mezi ty jezdce, kteří o džínách zatím jen přemýšlí, rád vám doporučím právě tyto kalhoty. Je to totiž rozumná kombinace dobrého produktu za dobré peníze. Kalhoty MBW Kevlar Jeans Mark se nabízí ve velikostech 48-62 za cenu 2290 Kč vč. DPH. Objednat si je můžete v internetovém obchodu MBW zde.

1 MBW kalhoty Mark test (1)1 MBW kalhoty Mark test (2)1 MBW kalhoty Mark test (3)1 MBW kalhoty Mark test (9)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama