MBW Kevlar Jeans Mark: pánské motokalhoty Hlavní obrázek k článku: MBW Kevlar Jeans Mark: pánské motokalhoty

Džínové kalhoty na motocykl mají zejména v létě čím dál více příznivců. Česká firma MBW s.r.o. před pár dny představila jejich novinku v této nabídce.

Pánské kalhoty jsou určeny pro letní dny, neboť nemají membránu, a tak si můžete užívat jejich vzdušnost. Pro ještě lepší odvětrávání má na stehnech větrání, které si můžete snadno otevřít pomocí zipu i během jízdy. Jsou vhodné zejména pro jízdu po městě a myslím, že s nimi můžete bez problémů chodit i po vaší kanceláři, pokud zrovna nebudete mít náladu na převlékání. Mají moderní vzhled, dobře sedí na těle a pro komfortnější pohyb jsou na nich našity stretchové panely, nejen v rozkroku, ale i na zadním dílu a nad koleny.

1 mbw kevlar jeans mark (1)1 mbw kevlar jeans mark (2)1 mbw kevlar jeans mark (3)

Džíny Mark jsou vyrobeny z kevlaru a na exponovaných místech jsou podšity aramidovou textilií, která je vysoce pevná, odolná proti odření a žáruvzdorná. Vzadu mají kalhoty našity krátký zip, díky němuž si je můžete sepnout s vaší bundou MBW. Pro větší bezpečnost během cestování jsou kalhoty vybaveny vyjímatelnými kolenními a bočními CE chrániči. Jak dobře fungují kevlarové džíny si můžete přečíst v našem testu kapsáčů MBW Kevlar Jeans Joe.

Velikost: 48-62
Cena: 2290 Kč

Pokud se vám líbí pánské kalhoty MBW Kevlar Jeans Mark můžete se jr rovnou pořídit na tomto odkazu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama