Reklama

Held Sambia Gore-Tex: enduro rukavice 2v1 Hlavní obrázek k článku: Held Sambia Gore-Tex: enduro rukavice 2v1

Zajímavé řešení pro cestování v chladných a deštivých dnech mají rukavice Sambia od firmy Held. Jsou to vlastně dvě rukavice v jedné. Mají v sobě dvě komory, jednu pro slunečné a druhou pro chladné počasí. Snadno tak dokážete reagovat na měnící se povětrnostní podmínky.

Rukavice Held Sambia jsou vybavené technologií Gore-Tex a Gore 2v1, umožňují vám rychlou změnu mezi teplou komorou a komorou pro optimální úchop. Tyto rukavice jsou ideálním partnerem pro cesty za chladných a deštivých povětrnostních podmínek. Největší výhodou rukavic vybavených touto technologií je tedy optimální komfort za proměnlivých povětrnostních podmínek – slunečno i déšť. Máte vždy k dispozici dvě odlišně konstruované komory, které vám umožní reagovat na měnící se podmínky za jízdy na motorce.

Anatomicky tvarovaná dvouvrstvá dlaňová část z jemné klokaní kůže vám zaručuje pevnost a cit při uchopení. Vnitřek rukavice je uzpůsobený tak, aby se švy vyhýbaly tlakovým bodům a vy jste tak během jízdy nemuseli řešit nepříjemné otlaky. Rukavice jsou vyrobeny z Nyslan textílie, ale díky membráně Gore-Tex jsou odolné proti proniknutí vody a větru a jsou také odolné proti oděru.

1 Enduro rukavice Held Sambia Gore-Tex (1)1 Enduro rukavice Held Sambia Gore-Tex (2)

Pro optimální uchycení jsou vybaveny stahovacím páskem kolem zápěstí a pod dlaní na spodní straně límce nad zápěstím. Abyste nemuseli svlékat rukavice, má palec a ukazováček speciální úpravu pro ovládání dotykového displeje. Na rukavici je rovněž stěrač pro otírání hledí během deště.

Bezpečnost vám kromě reflexních prvků zajistí během nárazu hlavně pevné chrániče kloubů z tvrzeného plastu. Malíková hrana je zpevněná speciálním materiálem Superfabric. Rukavice se nabízí ve velikosti 7-12. Na výběr máte buď klasické černé nebo šedo-černé. Pořídit si je můžete například v Yshop.cz za cenu 4950 Kč.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama