Reklama

Moto Guzzi odhalilo V7 Racer Verde Legnano SE Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi odhalilo V7 Racer Verde Legnano SE

Moto Guzzi má novou limitovanou edici oblíbeného modelu V7 Racer. Přivítejte Verde Legnano SE, které se ale dostane do prodeje pouze v USA

Někteří američtí zákazníci mohou mít zřejmě pocit, že model V7 Racer pro ně není dostatečně výjimečný a mohlo by se stát, že potkají stejnou motorku. Asi proto je za mořem v nabídce od nynějška provedení V7 Racer Verde Legnano SE s pestřejším lakování evokující závodní úspěšnou éru dávné minulosti italského výrobce. Technika je ale stejná jako u základní V7.

Moto Guzzi V7 Racer Verde Legnano SE totiž vzdává hold závodnímu speciálu Telaio Rossi V7 Sport z roku 1971. Motocykl, který tehdy lákal nejen na své trofeje, ale i na maximální rychlost, kterou byl schopný vyvinout. Kultovní červeně lakovaný rám je již standardem a dává vzpomenout na limitovanou edici 150 strojů Telai Rosso. Novinka bude ještě výjimečnějším, zbožím, když se jí vyrobí pouhá třetina tohoto počtu (jen padesát kusů). Takže pokud máte zájem spěchejte do zámoří. Jestli vás zajímá, jak skvěle jezdí Moto Guzzi V7 a jak se nám na ní jelo, tak si určitě přečtěte náš test.

Technické údaje

Motor: vzduchem chlazený čtyřdobý vidlicový dvouválec se dvěma ventily na válec, rozvod OHV. Vrtání a zdvih 70 x 48,7 mm, zdvihový objem 744 ccm, kompresní poměr 12,5:1. Největší výkon 37,5 k (51 kW) při 6200 1/min, největší točivý moment 58 N.m při 5000 1/min. Elektronické vstřikování Ø 38 mm, tlakové oběžné mazání a elektrické spouštění.

Pohonné ústrojí: Primární převod ozubenými koly, sekundární převod kardanovým hřidelem (8/33), mechanicky ovládaná jednokotoučová suchá spojka, pětistupňová převodovka.

Podvozek: dvojitý trubkový rám, přední teleskopická vidlice, zadní kyvná vidlice s dvojicí tlumičů. Brzdy kotoučové, vpředu jednoduchá dvoupístková o průměru 320 mm, vzadu jednoduchá o průměru 260 mm s jednopístkovým třmenem. Kola hliníková litá. Pneumatiky 100/90 R18 vpředu a 130/80 R17 vzadu. Rozvor 1449 mm, výška sedla nad zemí 805 mm, provozní hmotnost 179 kg. Objem palivové nádrže 22 litrů.

Cena včetně DPH: 10 140 EUR legnano moto-guzzi-unveils-the-v7-racer-verde-legnano-se_1legnano moto-guzzi-unveils-the-v7-racer-verde-legnano-se_2legnano moto-guzzi-unveils-the-v7-racer-verde-legnano-se_3legnano moto-guzzi-unveils-the-v7-racer-verde-legnano-se_4Login Přihlásit Registrace ›