Reklama

Ducati Scrambler v nové verzi Mach 2.0 a Full Throttle Hlavní obrázek k článku: Ducati Scrambler v nové verzi Mach 2.0 a Full Throttle

Samostatná modelová řada Scrambler italské Ducati je pěkně nažhavená. Svoji už tak dost velkou rodinu rozšíří o další dva modely. Přivítejme do ní Mach 2.0 a Full Throttle.

Inspiraci pro první z nich, Mach 2.0, čerpali ve svých řadách. V šedesátých letech, přesněji v roce 1965 byl představen čtvrtlitr Mach 1. Klasický motocykl, který bych poháněn stejným motorem o obsahu 250 ccm jako všechny tehdejší scramblery. Svoje jméno dostal podle jednotky Mach, měřící nadzvukovou rychlost.

1 7- Ducati Scrambler Mach 2.01 8- Ducati Scrambler Mach 2.01 3-Ducati Scrambler Mach 2.0 - 021 4-Ducati Scrambler Mach 2.0 -01

Elegantní vzhled Mach 2.0 vkusně doplňují úzká hliníková řídítka, sedlo Flat Track Pro, černá koncovka výfuku a styl café raceru podtrhují kryty válců. O design toho motocyklu se postaral Roland Sands a skvělou tečkou tomu bude i stylová helma Bell Cross Idol.

To druhý model, Full Throttle, s novou barvou „Shining Black“ na nádrži a na předním blatníku. Zboku ji dolaďuje černobílý šachovnicový vzor na žlutém podkladu, který je i na krátkém blatníku.

1 1-Ducati Scrambler Full Throttle 011 2-Ducati Scrambler Full Throttle 02Login Přihlásit Registrace ›

Reklama